ella

foreveralwayss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2024
9
0
merhaba size bir sorum olacaktı bir kaç gun önce erkek arkadasımla ilişkiye girdik korunmasız ve az da olsa içime boşaldı, 1saat sonra direkt ella içtim ama çok korkuyorum sizce hamile kalma durumum olabilir mi siz yaşadınız mı ella içtikten sonra yan etkileri olmadı işe yaramamasından korkuyorum

merhaba size bir sorum olacaktı bir kaç gun önce erkek arkadasımla ilişkiye girdik korunmasız ve az da olsa içime boşaldı, 1saat sonra direkt ella içtim ama çok korkuyorum sizce hamile kalma durumum olabilir mi siz yaşadınız mı ella içtikten sonra yan etkileri olmadı işe yaramamasından korkuyorum
18 yaşındaymışsın daha, ne aceleniz var bu kadar? Hamile kalma olasılığın düşük de olsa var. İnşallah bir daha böyle saçmalıklara girişmezsiniz. Ayrıca o haplar şeker değil. Kafana göre dikkatsizlik yapıp sürekli o ilaçlara sığınırsan ilerde pek çok rahatsızlık ve kısırlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsin

Prezervatif alaydınız da korkmasaydın. Ella da tüm hormonlarını alt üst edecek daha dur ohooo yan etki yaşamayan yoktur heralde ağır bir hap
İşe yaramama ihtimali her zaman var

heyecanınıza yenik düşüp başınızı belaya sokma riskini niye alıyorsun prezarvatif varken.

Yumurtlama döneminizde değilseniz ihtimal çok düşük ama yine de var

Siz Ella yi sıradan bi ilac mi saniyorsunuz korunmadan ilişki ve bile bile içine boşalma
Nasıl olsa Ella içerim bişey olmaz mı diyorsunuz

Ella korunma yöntemi değildir. Korunma yöntemlerini araştırıp öğrenip uygulayın lütfen.

Çok içme sakın. Hamile kalmanız imkansıza yakın. Bende on dokuz yaşında ilişkiye girmeye başlamıştım ama ne olursa olsun kondom kullanın artık.gerekirse siz alın. Ben öyle yapıyordum erkekler çünkü kullanmıyor. Hastalıklar da arttı. Ayrıca ben hastalıktan değilde hamilelikten korkuyordum. Vücudunu tanımadan korunmasız seks ve geri çekilmeye filan inanma. Partnerinde yaşı küçüktür cunku. Kondom alın kafanız rahat olsun zaten kimse o yaşta birlikte olduğuyla evlenlemiyor.

merhaba içime boşaldıktan hemen ella kullandım herhangi kanamam falan olmadı ama normal regl tarihimde düzenli adet gördüm hamile kalma olasılığım var mı

X