Ella

aabbcc1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2022
2
0
24
Arkadaslar merhaba bugun iliski sirasinda prezervatif yirtildi ve erkek arkadasim icime bosaldi. 11 mayista reglim bitti ve takvime gore Bugun ovulasyonun son gunu. Prezervatifin yirtildigini gorunce yarim saat icinde ella aldik. Pek bir bilgim yok bu surecte ne yapmaliyim? Ekstra baska kullanmam gerek bir sey var mi? Ilaci aldiktan sonraki sureci de bilmiyorum. Ilacin etki ettigini nasil anlariz? Regl oldugum an daha fazla endiselenmeme gerek kalmiyor mu? Regl olmazsam kac gun sonra gebelik testi yapmam dogru olur? Bilen birisi detayli olarak anlatabilirse cok sevinirim

İlacı aldıktan sonra adet gününü beklicen. Olursa oldu olmadı test.. ama olmaz galiba beklemen gerek kesin yanıt için

Ella genelde adet gecikmesi yapıyor. Yani gecikince de hemen karalar bağlamayın. İdrar testinden anlamanız mümkün değil bu süreçte. Adet gecikmesinden 10-15 gün sonra hala olmazsanız kan verebilirsiniz. 20 hatta 25 gün gecikme yaşayanlar, sonraki 4-5 ay boyunca düzensizlik gibi durumlar çok duydum.
Bu süreçte beklemek dışında yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Ekstra bir ilaç ya da tekrar ella kullanımı gibi bir şey yapmayın

Merhaba yorumunuzu okudum da bizde böyle bir durum yaşadık beklenen regle 7 gün kala korumasız ama içe boşalma şüphesi ile azda olsa ertesi gün kullandık ve beklenen adet 13 gün gecikti sora 4 buçuk gün sürdü kanama ilk akinti sora kanama sora 24 gün sonra 4 günlük bir adet daha oldu ve 26 gün sonra bir adet daha oldu bu sürede tabi korku olunca bizde 49. Günden 79. Güne kadar 23 test yaptık hepsi negatif yani bu saatten sonra heralde bir sorun olmamalı şuan bat gününe 2-3 gün var belirti yok aferim kullandım biraz hastalandım bide moral bozukluğu acaba etkiler mi bunu biraz korku var yinede

99. Günü bekleyin en temizi
Töbe yarabbim

Ya kusura bakmayın insan psikolojisi bozuluyor o nedenle sordum sizde pro üyesiniz naçizane yorumunuzu rica etsem samimiyet ile yanlış anlamayın inanın psikoloji çok berbat birşey
Yalnız ben üreme konusunda pro değilim
Her daim her seyde risk vardır.
Bunu bilerek yapın ne yapıyorsanız. Ama 79. Güne kadar da bi gebeliğin belli olacağını bilmeniz gerekir bir kadın olarak.
Bu kadar takıntı da iyi değil.

Zaten regli olmuşsunuz, 3-4 gün fark etmez. Boşu boşuna 23 teste para vermişsiniz

Zaten regli olmuşsunuz, 3-4 gün fark etmez. Boşu boşuna 23 teste para vermişsiniz
Testler bu süre aralığında net sonuç verir demi bide çok bilgi kirliliğine maruz kalarak bu kadar evham yaptım. Regl olunmasına karşın korku işte şimdi 92. Gün ilişki üstünden adete 2-3 gün var ve bundan 3 gün önce aferin içmeye başladım biraz kırgınlık vardı üstümde bide moralimi bozan bir olay oldu belirti görmeyince korku tekrar hortladı

92 günde anlamamanız mümkün değil. 3 aylık bir hamilelikten bahsediyorsunuz ki hamilelik için önceki regli tarihi baz alınır. Bu durumda yaklaşık 4 aylık hamilelik çok net anlaşılır. Kendinize boşu boşuna bu stresi yaşatmayın. Ayrıca bu kadar stres yapacağınız bir durumsa bırakın siz değil partneriniz korusun

İlişki üzerinden 92 gün geçti evet haklısınız yersiz olup bu ayki durum olunca biraz evham yaptim biraz saçma oldu işte korku ve psikoloji çok iğrenç bir şey yeteri kadar da test yaptım zaten silik dahi çıkmadı çizgiler.

Adet oldunuz mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…