Aile Planlaması Ella yan etkisi mi değil mi?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

glowyandpure

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2018
1
0
merhaba.yaklaşık bir ay önce maalesef korunmasız bir birliktelik yaşadım ve ilişkiden 12 saat sonra ella kullandım.hapı içtikten bir iki gün sonra yan etki olarak göğüslerimde sanki regl olacakmışım gibi bir acı başladı.normalde olmam gereken tarihten bir hafta önce regl oldum,miktarı azdı ancak 7 gün sürdü,yani hap yüzünden böyle oldu,üstüne görme değildi.reglimin sonlarına doğru erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı.ancak göğüslerimin acısı hap içeli bir ay olmasına ve regl olup bitmeme rağmen hala geçmedi.hapın yan etkisinin hala geçmemiş olması mümkün mü,daha önce böyle bir şey yaşayan var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Sonucunuz ne oldu acaba? Hap koruma sağladı mı? Aynı durumdayım sizinle 12 saat sonra içtim korkuyorum çok hamile kaldınız mı

Sonucunuz ne oldu acaba? Hap koruma sağladı mı? Aynı durumdayım sizinle 12 saat sonra içtim korkuyorum çok hamile kaldınız mı
Benim sıkıntım aynı şekilde ilacı 1 ay önce içmeme rağmen kasık bel agrıları ve hassaiyetem var sanki hamileymişim gibi testler yaptım negatif reglime 4 gün kaldı cok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…