ELLA SONRASI YAŞANAN GECİKMELER

postcpr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2023
10
2
28
Öncelikle merhabalar,
Ağustos ayında evlendim. 7 Ağustosta yumurtlama günlerimden biriydi ve içimde bir şüphe olduğu için Ella içmek zorunda kaldım. Sonrasında balayında şüphe gerçekleştiği için eczaneye gittim ve bana herhangi bir sıkıntı olmaz içebilirsin diyerek ikinci ellayı verdi çünkü bende yılda 3 ten fazla içilmeyeceğini duymuştum. Eczacı da öyle söyleyince rahatladım ve aldım açıkçası. Özetle bir haftada 2 kez Ella içmiş bulundum. 23 Ağustosta regl olmam gerekiyordu ama hala olamadım tam 10 tane test yaptım (clear blue haftalık gösteren dahil ) hepsi negatif geldi. Regl belirtileri var göğüs şişliği kasık ağrıları sivilce vs hatta ara ara regl oldum sanıp seviniyorum ama lavaboya gidiyorum yok Şu an yurtdışında yaşadığım içinde kan tahlili yaptıramıyorum. Benim gibi bir durumla karşılan veya yakınından işiten varsa fikirlerini almak istiyorum lütfen cevaplarınızı saygınızı koruyarak verin şimdiden herkese teşekkür ederim

Belki 2 tanesi ağır gelmiştir bende 2 kez 1 ay arayla kullanmak zorunda kaldım ilk kullandığım da kanama yapmıştı adetim gecikti 2.kullandığımda kanama olmadı dedim herhalde faydası olmadı şuan 4 Ylik hamileyim

İdrar testine yansımıştı ama dimi sonucunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…