Aile Planlaması ELLA KULLANAN VARMI YARDIMCI OLABİLİRMİ

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ecem169

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2018
4
0
27
12 haziranda sevgilimle beraberdik herhangi bir cinsel birliktelik yaşamadık fakar sevgilim kendi üzerindeki spermleri silerken eline bulaştığını fark etmiş üstün körü silmiş kuru bir mendile daha sonra eliyle benim cinsel organıma temasta bulundu bir süre bunu bana söylediğinde 2 gün geçmişti ella aldımve içtim herhangi bi yan etkisi olmadı ertesi gün adet günüme 6 gün olmasına rağmen adet oldum 4 gün adet şeklinde kanamam oldu bu ay gecikme yaşarmıyım tecrübeli varmı yardımcı olabilirmisiniz çok stresliyim

12 haziranda sevgilimle beraberdik herhangi bir cinsel birliktelik yaşamadık fakar sevgilim kendi üzerindeki spermleri silerken eline bulaştığını fark etmiş üstün körü silmiş kuru bir mendile daha sonra eliyle benim cinsel organıma temasta bulundu bir süre bunu bana söylediğinde 2 gün geçmişti ella aldımve içtim herhangi bi yan etkisi olmadı ertesi gün adet günüme 6 gün olmasına rağmen adet oldum 4 gün adet şeklinde kanamam oldu bu ay gecikme yaşarmıyım tecrübeli varmı yardımcı olabilirmisiniz çok stresliyim

Ellayla hamile kaldım ama, size uyarım hamilelikten korkuyorsanız doğru düzgün korunacaksınız.
Cinsel birleşme olmadı diyorsanız da o noktaya gelecek kadar yaşamışsınız, yine de partnerinizin korunması gerek.

cevabınız için teşekkür ederim fakat merak ettiğim adet olmam hamile olmadığımı gösterirmi erken adet olduğum için bu ayki adetim ne zaman olur

Ellayla hamile kaldım ama, size uyarım hamilelikten korkuyorsanız doğru düzgün korunacaksınız.
Cinsel birleşme olmadı diyorsanız da o noktaya gelecek kadar yaşamışsınız, yine de partnerinizin korunması gerek.
Ben de yakinda esimle boyle bi sikinti yasadim da ella kullandim.simdi oturdum adet gunumu gözluyorum.siz nasil gebe kldiniz acaba erkenden ilaci alamadinizmi yoksa onceden bi yerlesme vardida siz fark etmediniz mi bildiklerinizi belirtileri filan paylasirsaniz cok sevinirim

Ben de yakinda esimle boyle bi sikinti yasadim da ella kullandim.simdi oturdum adet gunumu gözluyorum.siz nasil gebe kldiniz acaba erkenden ilaci alamadinizmi yoksa onceden bi yerlesme vardida siz fark etmediniz mi bildiklerinizi belirtileri filan paylasirsaniz cok sevinirim
Benim açılmış konum var hamileliğim hakkında, isterseniz ona bir bakın.
Ama kısaca söyleyeyim, yeni doğum yapmıştım oğlum 5 aylıktı ve 12 saat içinde kullandım ellayı.
O ayki yumurtlamam 4-6. günlerde olmuş, vücut kendini toplamadığından.
Daha önce birkaç kez kullanmak zorunda kalmıştım tabi önceki yıllardan bahsediyorum, hep ara lekelenme yapardı.
Hamile kaldığım zaman yapmamıştı.

Meraba Arkadaşlar. Ben yaklaşık 20 gün önce ilişkiden hemen sonra Ella içtim. Aslında boşalma olmamıştı fakat korktum. Adetim 4 gün geçti idrar testi yaptım negatif çıktı , üstelik adetimden 4 gün öncede erken gebelik testi yaptım o da negatifti ama yinede korkuyorum. Bugün adetimi 4 gün gecikmeyle lekelenme oldum ama sadece kahverengi çookk az bir leke şeklinde. 2 gündür ama O da sadece sadece peçeteye çok az geliyor. Sizce bu adetemi çevirir mi birkaç gün sonra. Ve hamilelik riskini atlatmışmı oluyorum bu durumda?iki kzım var ve şuan asla düşünemiyorum 3. Bebeği

Benim açılmış konum var hamileliğim hakkında, isterseniz ona bir bakın.
Ama kısaca söyleyeyim, yeni doğum yapmıştım oğlum 5 aylıktı ve 12 saat içinde kullandım ellayı.
O ayki yumurtlamam 4-6. günlerde olmuş, vücut kendini toplamadığından.
Daha önce birkaç kez kullanmak zorunda kalmıştım tabi önceki yıllardan bahsediyorum, hep ara lekelenme yapardı.
Hamile kaldığım zaman yapmamıştı.
Peki eşinizde tam bir boşalma olmuşmuydu?
Bizde tam bi boşalma olmadı, sadece zevk suyundan korktuğum için aldım tapleti 1 saat sonra. Hatta korkumdan 2 gün sonra bidaha aldım. Şuan sadece kahverengi leke geliyor, o da çok az peçeteye sildiğimde .yoksa yok. İdrar test yaptm çıkmadı. Hamilemiyim biemiyorum inşallah bu lekelenme adete döner. 2 gündür çok azıcık lekelenme var sadece

X