Ella kanaması mı Yerleşme kanaması mı?

angelaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
31
3
24
Merhaba hanımlar.Düzenli adet olurum. Adetimden sonraki 11. Günde korunmasız ilişki yaşadım eşimle 15,5 saat sonra ella kullandım gebe kalma riskim olduğunu biliyorum. Döllenme 1 2 saat içinde gerçekleşebiliyor. O yüzden ella hapını kullandım biraz geç kaldım malesef. Hapı kullandıktan 5 gün sonra, ve adetime 8 gün kala korunmalı ilişki sonrası çok çok hafif silik lekelenmem oldu sabah fark ettim. Rengi sabah kahveydi ama çok silik damla damlaydı normal akıntımla birlikte gelmiş, iç çamaşırımın bazı kısmına ise damlamış ve çok hafif adet olacakmışım gibi kasık ağrım var. Elladan kaynaklı kanamalar olduğunu biliyorum. Fakat döllenme olmuşsa yerleşme kanaması da olabilir mi? Daha doğrusu hafif bir lekelenme olabilir mi? Aklıma takılan bu. Böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu?

Tecrübesi olanlar yazabilir mi ella kullanıp hamile kalan kadın da çokmuş Allahın takdiri elbette bilgi almak istiyorum

Ella kaynaklıdır. Regl gecikmesi sonrası test yapabilirsiniz.
Adete 1 gün kala test yaptım kurumadan önce de beyaz çizgi belli oluyordu ama kuruyunca daha çok belli olmuş bu ne demek oluyor bilgi verirmisiniz

Eklentiler

• IMG_8608.jpeg
    IMG_8608.jpeg
    172,5 KB · Görüntüleme: 69
X