Ella etki eder mi

kelebek566

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2024
14
1
22
Kızlar merhaba 28-29 eylül uygulamada yumurtlama günüm olarak gözüküyordu 29 unda sevgilimle ilişkiye girdik ama sonra ikimizin de içi rahat etmedi kaza olmuştur diye ve 7 saat sonra ella aldım. Ella kullandıktan sonra bile hamile kalanları okudum içim hiç rahat değil. Yumurtlama gününde almam sizce etki eder mi fikirlerinizi bekliyorum.

Kızlar merhaba 28-29 eylül uygulamada yumurtlama günüm olarak gözüküyordu 29 unda sevgilimle ilişkiye girdik ama sonra ikimizin de içi rahat etmedi kaza olmuştur diye ve 7 saat sonra ella aldım. Ella kullandıktan sonra bile hamile kalanları okudum içim hiç rahat değil. Yumurtlama gününde almam sizce etki eder mi fikirlerinizi bekliyorum.
Yumurtlama gününde yumurtayla karşılaşırsa döller döllenmiş yumurtaya ellanin faydası olmaz 7 saat geçmiş birde iyi cesaret

Aynı bu şekilde kullandım bende
Eşimle Prezervatif kazası yaşadık oğlumu okula biraktikdan sonra sabah eczaneden aldım içtim 9 saat olmuştu çok emindim 13 saat dolmadı diye Telefonumda ki uygulamaya bir bakım dedim yumurtlama günümmüs Bat 2 gün geçti idrar testi yaptım hayalet çizgi gördüm hemen kan testi yaptırdım sonuç 3 haftalık dediler henüz doktora gitmedim sağlıkli mi v.s hicbirsey bilmiyorum ama 3. Çocuğuma hamileyim malesef çok güvenmemek gerekiyormus bu haplara 🥺🥲

X