Ella ertesi gün hapı kullanıp hamile kalanlar

alruj

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2012
113
34
kızlar merhaba
Ella ertesi gün hapı kullanıp hamile kalanlar varsa bi sorum olucak
Ella kullandıktan sonra regl yani kanama yaşadılarmı?
Korunmasız bi ilişki yaşadım maalesef
10 saat sonra içtim ertesi gün kanamam oldu
1 hafta sürdü regl olmuş gibiydim
Regl tarihimde tam o haftaya denk geliyordu Oyüzden anlayamadım reglmi kanamamı diye
1 hafta sonra baş dönmesi yaşamaya başladım
Hamilelik belirtilerini yaşadım
Şuan ilişki sonrası 2 hafta oldu ama çok korkuyorum test yapmaya
Ella sonrası kanama yaşayıp hamile kalan oldumu hiç?
Yardım lütfen

Ella sonrasi gebelik yaşamazsin merak etme. Kanama olmasi normal sonucta hormon aliyorsun vücuduna. Regl tarihinde yakinmis zaten. Bosuna stres yapip bunyeni zorlama. Icin rahat olsun

İlaç almışsınız, ilişki yaşadığınız tarih yumurtlama olması imkansız ve adet olmuşsunuz. Bu kadar şeyin üstüne hamile kalmak oldukça zor. Ama kan verirseniz hem kesin olur içiniz rahatlar.

kızlar merhaba
Regl tarihimde tam o haftaya denk geliyordu Oyüzden anlayamadım reglmi kanamamı diye
Yardım lütfen
İlişkiniz üzerinden bir regl geçmiş endişe etmenize gerek yok :) Sandığımızdan daha etkili bi ilaç bu Ella, gebelik olasılığınız sıfırdan da az. Bazı kadınlarda yumurtlama dönemi ile regl öncesi dönemde mide bulantıları, baş dönmeleri iştah açılması ya da kapanması gibi birçok belirti görülür. E bir de vücuda ilaç girince bir miktar dengeyi bozuyor tabi. İçiniz rahat olsun gebe değilsiniz.

Umarım değilimdir ama daha önce hamile kaldığımda yaşadığım belirtilerin aynısını yaşıyorum maalesef
Bir de Ella kullandıktan sonra ilaca bağlı kanama oluyormus Oyüzden regl olup olmadığımı anlayamadım
Bu arada bu hapı kullanıpta hamile kalanlar olmuş bazı forumlarda okudum
Oyüzden çok korkuyorum test yapmaya bile cesaretim yok
2 gündür regl oluyormuşum gibi karnımda belirtiler var ama olmadı
Daha önce hamile kaldığımdada aynı şeyi yaşamıştım
Regl belirtileri var ama regl yok
Baş dönmesi yaşadım 3 gün
İdrarda koku
Umarım ilaca bağlıdır hepsi yada tesadüf
Ella kullanıp hamile kalan biri okusa ya mesajımı

Rahat olun 2 hafta önce aynı ilacı 20 saat sonra içtim. 2 gün deli gibi karın ağrısı kramp derken 3.gün rahattım. Son 8 9 gündür adet olacakmis gibi karın ağrısı bel ağrısı hatta bulantılar ve zaman zaman kusmalar. 2 3 gündür de kokulara karşı hassasiyet ve bulanti derken şükür adet oldum bu gun. Aynı korkuları yaşadım yani.

Rahat olun 2 hafta önce aynı ilacı 20 saat sonra içtim. 2 gün deli gibi karın ağrısı kramp derken 3.gün rahattım. Son 8 9 gündür adet olacakmis gibi karın ağrısı bel ağrısı hatta bulantılar ve zaman zaman kusmalar. 2 3 gündür de kokulara karşı hassasiyet ve bulanti derken şükür adet oldum bu gun. Aynı korkuları yaşadım yani.

Ben ilacı aldıktan itibaren 1 hafta hiç bir yan etki yaşamadım
Tam 1 hafta sonra daha önceki hamileliğimdeki gibi baş dönmeleri oldu yanlızca 3 gün süren ve kesin hamileyim diye düşündüm ve düşünüyorum açıkçası
Ertesi gün ki kanama düşündürüyor beni umarım regldır o
Ama test yapmaya hiç cesaretim yok çok korkuyorum
Bugün tam 2 hafta oldu ama beklicem daha

Tam 1 hafta sonra daha önceki hamileliğimdeki gibi baş dönmeleri oldu yanlızca 3 gün süren ve kesin hamileyim diye düşündüm ve düşünüyorum açıkçası

Merak ediyorum bende nolcak diye. Test yapar iseniz bilgi verin olur mu. Adetimin ilk günü ve bulantılarım bu gun de koku hassasiyeti ile devam etti benimde. Tamamen ilaca bağlı psikolojik olduğunu düşünüyorum kendim de olan bu durumu.

kızlar merhaba
Yardım lütfen
Ella ara kanama da yapabilir ruh halinde dengesizlik olabilir korkma testini yap içini rahatlat muhtemelen bi şey yoktur .

Ella ara kanama da yapabilir ruh halinde dengesizlik olabilir korkma testini yap içini rahatlat muhtemelen bi şey yoktur .

Eğer ara kanamaysa Ozaman regl tarihim geçmiş oluyor Oyüzden korkuyorum
Test yapmaya hiç ama hiç cesaretim yok şuan
çünkü eğer korktuğum başıma geldiyse beni çok kötü günler bekliyor

Merak ediyorum bende nolcak diye. Test yapar iseniz bilgi verin olur mu. Adetimin ilk günü ve bulantılarım bu gun de koku hassasiyeti ile devam etti benimde. Tamamen ilaca bağlı psikolojik olduğunu düşünüyorum kendim de olan bu durumu.

Yani regl olduysanız muhtemel yan etkidir
Ama ben ilacı içer içmez başlamadı belirtiler
1 hafta sonra başladı baş dönmesi vs. Oyüzden çok korkuyorum
Eğer cesaret edip testi yapabilirsem haber vericem

Yani regl olduysanız muhtemel yan etkidir
Ama ben ilacı içer içmez başlamadı belirtiler
1 hafta sonra başladı baş dönmesi vs. Oyüzden çok korkuyorum
Eğer cesaret edip testi yapabilirsem haber vericem
Adet oldunuz mu , yada test yaptınız mı ?

Adet oldunuz mu , yada test yaptınız mı ?

Şuan test yapmaya cesaretim yok beklemedeyim hala
İlişkiden sonra bir kaç gün sonraydı adet tarihim ama ilacı içtikten ertesi gün sonra kanamam oldu ve regl olmuşum gibi 1 hafta sürdü
Bu ilaca bağlı bi kanamamıydı yoksa reglmı bilemiyorum
Ama 1 hafta sonra baş dönmelerim oldu daha önce hamileliğimde yaşadığım belirtilerin aynısını yaşadım
Oyüzden korkuyorum umarım korktuğum başıma gelmemiştir

Şuan test yapmaya cesaretim yok beklemedeyim hala
İlişkiden sonra bir kaç gün sonraydı adet tarihim ama ilacı içtikten ertesi gün sonra kanamam oldu ve regl olmuşum gibi 1 hafta sürdü
Bu ilaca bağlı bi kanamamıydı yoksa reglmı bilemiyorum
Ama 1 hafta sonra baş dönmelerim oldu daha önce hamileliğimde yaşadığım belirtilerin aynısını yaşadım
Oyüzden korkuyorum umarım korktuğum başıma gelmemiştir
Korkmanın size bi faydası yok ki , bence test yapın yoksa rahatlarsınız , varsa da bilirsiniz artık

Bugün tam 3 hafta oldu hapı alalı
Dün yine baş dönmelerim ve halsizliğim oldu
Hala test yapamadım
1 hafta daha beklicem
Yok mu bu ilacı alıp hamile kalan ?
Onlarda içtikten sonra kanama oldu mu onu merak ediyorum

Bugün tam 3 hafta oldu hapı alalı
Dün yine baş dönmelerim ve halsizliğim oldu
Hala test yapamadım
1 hafta daha beklicem
Yok mu bu ilacı alıp hamile kalan ?
Onlarda içtikten sonra kanama oldu mu onu merak ediyorum
Ben de bikere kullandım. Ama benim adetimi 18 gün kadar geciktirdi. Gebe değildim ama gebe olsam bile çok risli olacağını söylemişti doktor. Yani gebe olsanız bile kürtaj olma riskiniz var. Bence test yapın

Zaten hertürlü mecburen öylenolmalı :KK43: Oyüzden korkuyorum sonuçtan
Peki sizde baş dönmesi ve kanama olmuşmuydu?

Merhaba bende ayin 16 sinda icmek durumunda kaldim bu ilaci.dediginiz gibi karinda kasikta agrilar ve cokk halsizlik bas agtisi yapti.normalde reglim 4 yada 5 gibi gelecek kasimda.su an ilaci icmemden dort gun gecti kasik agtilarim yok denecek kadar azaldi bu kotu birseymi.birde erken adet olmam soz konusumu yani sadece gununde yada birz gecikmeli mi olur her yerde boyle yazmislar.iliskiden 12 saat sonra ictim birde gevelik olasiligi cokmudur beni rahatlatcak bisey diyin kafayi yememe az kaldi cunku

Şoktayım dün regl oldum
Ben kesin hamileyim diye düşünüp yarın artık kesin test yapmaya karar vermişken adet oldum çok mutluyum
Artık korkmama ve teste gerek yok heralde dimi

X