Aile Planlaması Ella ertesi gun hapi kullananlar ne kadar adet gununuz gecti???

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

55seyda55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
829
19
Arkadaslar adetime 1gun kadar vardi.hatta lekelenmem vardi adet olmayi bekliyordum.bekliyordum.korunmasiz iliski olunca ella ertsi gun hapi kullandim iliskiden 15saat sonra.lekenmelerimde kesildi adette olmadim.cuma gunu ictim ilaci.bugun carsanba ve hala adet olmadim normalmi acaba boyle olan varmi basina gelen varmi ne olur yardimci olun

Ben subat ayinda ictim 7 gun gecikmeli adetmi baska birseymi iki gun surdu
Bitii 14 gun sonra tekrar adet oldum normal adet gibi 7 gun surdu simdi adet olamiyorum 18 gin gecti bu ne igrenc bir hapti butun duzenimi alt ust etti

Ella'ya bağlı olarak adetin gecikmiş olabilir. Bi sonraki dönem düzene girer endişelenmene gerek yok bence :)

Selamlar bişey sormak istiorum. İlacın etkilerni hala yaşıyormuşunuz. 2. Adetime 3 gün var aşırı mide bulantım, ishal, hafif baş dönmem var.

ertesi gün hapı hormonları altüst ediyor, mümkün olduğunca kullanmamaya çalışmak en iyisi, adet sorunları doğurabiliyor kızlar

Meraba Arkadaşlar. Ben yaklaşık 23 gün önce ilişkiden hemen sonra Ella içtim. Aslında boşalma olmamıştı fakat korktum. Adetim 8 gün geçti defalarca idrar testi yaptım negatif çıktı , üstelik adetim gelmeden 4 gün öncede erken gebelik testi yaptım o da negatifti ama yinede korkuyorum. iki kzım var ve şuan asla düşünemiyorum 3. Bebeği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…