Aile Planlaması Ella adet gecikmesi yapar mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Ella adet gecikmesi yapar mı?

• Evet

OY: 1 100,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

GozusHikoHelvaci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
304
76
Merhabalar arkadaşlar. 28. Aralık.2018de adet oldum. 8. Ocak.2019'da eşimle korunmasiz iliskiye girdik. ELLA kullandim 16 saat icinde. 2kez gribal enfeksiyona yakalandim ve parol, antibiyotik, soğuk alginligi gibi ilaçlar kullandım. ELLA'nın adet gecikmesi yaptığını okudum ama adetim 3 gun gecikti. Suphelendim ve idrar testi yaptim negatif çıktı yinede korkuyorum daha çok erken olduğunu düşünüyorum. Bu durumu yaşayan ya da yaşamış olan var mı? Bilgilendirirseniz ve yorumlarinizi esirgemezseniz sevinirim.

Mrk etme ella kullanmissin ztn cok araştırdim ella kullanmis olan herkesde bi adet gecikmesi yaşanmis endiselenme birde antibiyotik kullandigimda banada yapmisti tarlusal adet sökucu ile anca adeti getirmistim insanda stres yapior biliorm
Birde idrar testleri icin en dogru sonucu adeti
En az 7 gun gectikden sonra verirmis oyle denior da sen ella kullanmissin ztn sknti olmaz biraz daha bekle bence kadin dogum uzmanina git gezse 1 haftaya adet söktürucu verir 4 aydir gidiorm adet gecikmesi yuzunden adet söktürücü verior hep ultrasonda temiz çıktığı icin herseyim seninde temiz ise sanada hap verir

X