Saç Bakım Ürünleri Elidor onarıcı ve yapılandırıcı bakım ile yumuşacık saçlar

uyuzsirine

İzmir'e Aşık...
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2012
1.192
23
kızlar benım saclarım kırık dolu kestırmeye kıyamıyorum. duzlestırıcıyı bırakalı uzun zaman oldu ama yıne de kırılıyor. bır suredır elıdorun turuncu durulanmayan bakım kremını suruyorum banyodan sonra. bıraz fazla suruyorum saclarım yumusacık oluyor. kırık gorunumu pek kapatmıyor ama sacı parlak ve saglıklı gosterıyor. ben memnunum yaklasık 3 aydır kullanıyorum hala bıtmedı:)

kızlar benım saclarım kırık dolu kestırmeye kıyamıyorum. duzlestırıcıyı bırakalı uzun zaman oldu ama yıne de kırılıyor. bır suredır elıdorun turuncu durulanmayan bakım kremını suruyorum banyodan sonra. bıraz fazla suruyorum saclarım yumusacık oluyor. kırık gorunumu pek kapatmıyor ama sacı parlak ve saglıklı gosterıyor. ben memnunum yaklasık 3 aydır kullanıyorum hala bıtmedı:)

Ben pembe ve turuncu olan şampuanlarını kullandım ama kremlerini kullanmadım,saçlarım mis gibi kokuyordu herkes bayılıyordu ama benim saçımı çok dökmüştü. Yumuşacık oluyordu benim saçıma dökme dışında bi sorun yapmadı. Fazla kimyasal içerdiğinden diye düşünüyordum ama sende işe yaramış problem bende demek ki :KK70:

X