Saç Bakım Ürünleri Elektriklenen Saca El Kremi ile Son

leyla.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2007
29
0
44
arkadaslar bundan iki aya kadar saclarim banyodan sonra hep elektriklenirdi ve kuruduktan sonra beni sinir ederdi ellerim icin aldigim yagli kremi bi gun banyodan sonra az bisey avcuma dokup sacimin sadece uclarina surdum sonuc mukemmel sanki fon cekmis gibi oluyor deneyin.

markası falan varmı acep bide saçlar çirkin kokmazmı yaaa şampuanla kremin kokusu birbirine karışınca

guzelim banyo yaptiktan sonra sacina hicbir urun surme bu zagten yag ama cok hos kokusu var markasi arnica intensiv pflegendes massage öl eller icin bir yag ama denedim gercekten super

bende krem 7/24ler yerine el kremi kullanıyorum saçımda ve çok iyi sonuç verdi... çok ufacık alıyorum elime kremi ama... ucunu kaçırınca yıkadığın saç boşa gidiyor. hemde güzel kokulu bir krem seçersen gerçekten fönle birlikte saçlar enfes kokuyor...

guzelim banyo yaptiktan sonra sacina hicbir urun surme bu zagten yag ama cok hos kokusu var markasi arnica intensiv pflegendes massage öl eller icin bir yag ama denedim gercekten super
canim bu marka dm lerde varmidir sen hangi marketten aldin bipa dmturkbayragi

ben bebe yagını kullanıorum nemlı sacıma :)) evet memnunum elektrklenmem artık yok ... el kremınıde denemıstım o daha ıyı aslında :) artı kokusunuda saca verdıgı ıcın az ugrasla cok sonuc elde edılıyor

yaz sıcagının kurutma makınesının ve fonun verdıgı kurulugu da azaltıyor cnku saca nemı hapsedıyo..

tavsıe ederm bıse kaybetmezsnz :)

elektriklenme çok gıcık olduğum bir durum bi de bunu deneyeyim bari

ben de bi ara yapıyodum ...benimki fakirlikten ama yoktu alıcak param krem yaptım ben de...iyi geldi ama bi süreden sonra tel tel yapıyo saçı...herzaman yapmamak laızm...bütün bakımalr için geçerli bu...alışınca azıtıyo ...etki etmemeye başlıyo...

arkdşlr peki saça herhangi bir zararı oluyor mu dökülme yapıyormu deneyeceğim ama korkuyorum...:

Bebe yağı gerçekten işe yarıyor mu? ve nasl uyguluyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…