Ele bulaşan spermden hamile kalınır mı

anonim17282

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
21
2
19
Elime sperm bulaştı hemen sonrasında gidip ellerimi su ve sabunla yıkadım daha sonrasında vajinama dokundum gebelik riski var mı? 15 aralıkta reglim bitti olay 6 ocakta oldu yumurtlama dönemine denk gelmiş midir? Uygulama 2 3 gün önce bu ayki reglimin başlamasını gösteriyordu hala regl olmadım normal bir gecikme midir yoksa risk var mı? Normalde de 1 veya 2 haftaya kadar gecikme oluyordu.

Daha nasıl post acilabilir ki diycektiiim çıtayı yükselttin canım bravo imkansız be canım imkansız tabi içine bosalmadiysa

Komiksiniz cidden insan utanır böyle konu açmaya

Dalga geçenler olmuş öncelikle kınıyorum onları. Deri yoluyla emilim denilen bir şey var sonuçta.. sanki hamile kalmak için spermin vajinaya girmesi şartmış gibi konuşuyor millet..

Allahım bunları okudukça çıldırasım geliyor yıllardır biz o zaman boşuna uğraşıyoruz hamile kalmak için yapmadığımız şey yok ama eline bulaşan spermle hamilemiyim diye soranlar oluyor siz gercekten şakasınız heralde

Ama bilmiyoruz ki belki hamile kalanların hepsinin eline bulaşıyordur. Belki biz bilmiyoruz.. bundan 9000 yıl kadar önce insanlar sexle gebelik arasında bağ kuramadiklari için gebeliği başka sebeplere bağlıyordu. Arada 9 ay olunca tabi nasıl bağ kursunlar..

Çok çok zor sorun olmas

İkiz bile doğurursun kız

doğru haklı olabilirsin bizde doğal olarak cogu şey yanlış yapıyoruz belkide

Dalga geçenler olmuş öncelikle kınıyorum onları. Deri yoluyla emilim denilen bir şey var sonuçta.. sanki hamile kalmak için spermin vajinaya girmesi şartmış gibi konuşuyor millet..
Tovbeler olsun eee o zaman boşuna iliskiye giriliyor adam bosalsın avcumuza biz sürelim sağımıza solumuza millet yillarca ugrasiyor yumurtayi tutsun diye olmuyor da yuzumuze elimize surunce mi emilcekte yumurtayi bulcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…