Göz Makyajı Elbisem leopar desen,hangi sedefli farı önerirsiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Kızlar yeğenimin açık hava gece kulübünde kına gecesi olacak,leopar mini elbise aldım,eteği tülden fırfırlı ve siyah.Gözlerim kahve, saçım siyah ve uzun kıvırcık.Ayakkabı ve çantayı altın sarısı alıcam.Genelde mavi toz far kullanırım ve kendime yakıştığını düşündüğüm renk.Ama gece makyajı için sedefli far arayışındayım.Flormar marka bakıcam,ama siz hangi markayı ve rengi önerirsiniz?

wow çok şık olacaksın belli maybelline eye tattoo çıktı bu sene canım. özelliği çok kalıcı olması. denize bile kullanıyodum ben. altın renklisi gayet güzel, onun ya altın ya da siyahını al derim. üstelik bu aralar indirimli maybelline.

ayakkabı ve çantayı siyah alsan daha güzel olur bence, her taraftan dikkat cekerse hepsi göz yorar, tek yeri patlatın dıyor modacılar da, o yuzden bence sadece elbisen patlasın:)
göz makyajın da siyahlı ya da kahve olurs daha guzel olur bence. ben daha sadelıkten yanayım,herkesın kendı tarzı tabi.

bence beyaz sedefli bir far ve hafif bir gölgelendirme ile bolca rimel de sürdünmü çok şık olursunn bu arada ayakkabı ve çanta siyah olsaa daha gzl olur bence :))

Siyah ayakkabım var zaten,bir de simli çanta alayım o zaman.Nikah için simli sarı tulum aldım,beli altın renginde kemerli.Böyle bir kıyafete ne renk çanta ve ayakkabı gider sizce?
Bu arada göz farım sedefli ama ne marka tavsiye edersiniz,kalıntı bırakmasın,topak topak olmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…