Elazda bulunan ve bilgisi olan bayanlar bakar msnz ltfen

EsmerYarim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
1.340
67
elazığda bulunan ve bana kadın doğum uzmanı önerebileceğiniz bir doktor tavsiye edermisiniz
okadar doktor ismi var ki kimine göre çok iyi kimine göre hiç bilgisi yok bu durumda aklım çok karıştı bende burda bana yardımcı olabilecek birilerini bulurum diye bir umut konu açtım
vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler a.s.

Son düzenleme:
arkadaşım öncelikle meraba ben elazığlıyım fakat 2.5 yıl önce gelin geldim istanbula ve bende şuan hamileyim 2 aylık seni çok iyi anlıyorum heralde hizmet dolayısıyla ordasın hemen yazmak istedim sana önerebileceğim dr kesinlikle ve kesinlikle UĞUR ERMAN HARPUT DEVLET HASTANESİNDE ÇALIŞIYO HASTANE CAD. MUAYENEHANESİ VAR 2 YİĞENİMDE ODA DOĞUMLARI YAPTIRDI TABİ GEBELİK SÜRESİNCEDE DEVAMLI KONTROLLERİNDEDE HATTA YİĞENİM DAHA 1 YAŞINI BİLE DOLDURMADI MAYISTA ORDAYDIM DOĞUMDA AİLECEK DRUMUZ YANİ KUZENLERİMİN ÇOCUKLARI ÇOOK YANİ SAYMAKLA BİTMEZ :) OY ÜZDEN İÇİNE SİNEREK GİDEBİLİRSİN AMA GİDİNCE YAZ BEN HAMİLELERDEN HABERLER TOBİĞİNE TAKILIYORUM HATTA BEN HAMİLELİK DÜŞÜNÜYORUM TÜM TESTLERİMİ ELAZIĞDAYKEN UĞUR BEYE YAPTIRDIM DAHA NE DİYİM CNM GEÇMİŞ OLSUN ŞİMDİDEN

arkadaşım öncelikle meraba ben elazığlıyım fakat 2.5 yıl önce gelin geldim istanbula ve bende şuan hamileyim 2 aylık seni çok iyi anlıyorum heralde hizmet dolayısıyla ordasın hemen yazmak istedim sana önerebileceğim dr kesinlikle ve kesinlikle UĞUR ERMAN HARPUT DEVLET HASTANESİNDE ÇALIŞIYO HASTANE CAD. MUAYENEHANESİ VAR 2 YİĞENİMDE ODA DOĞUMLARI YAPTIRDI TABİ GEBELİK SÜRESİNCEDE DEVAMLI KONTROLLERİNDEDE HATTA YİĞENİM DAHA 1 YAŞINI BİLE DOLDURMADI MAYISTA ORDAYDIM DOĞUMDA AİLECEK DRUMUZ YANİ KUZENLERİMİN ÇOCUKLARI ÇOOK YANİ SAYMAKLA BİTMEZ :) OY ÜZDEN İÇİNE SİNEREK GİDEBİLİRSİN AMA GİDİNCE YAZ BEN HAMİLELERDEN HABERLER TOBİĞİNE TAKILIYORUM HATTA BEN HAMİLELİK DÜŞÜNÜYORUM TÜM TESTLERİMİ ELAZIĞDAYKEN UĞUR BEYE YAPTIRDIM DAHA NE DİYİM CNM GEÇMİŞ OLSUN ŞİMDİDEN

canım benim konuyu açtım kimseden cevap gelmedi .artık kimseler yazmaz diye ümidimi kesmiştim.mesajını görünce çok sevindim .
öncelikle yok hizmetten değil canım elazığlıyım burda oturuyorum .sende yeni evlisin allah hayırlı etsin mutluluklar dilerim
hım uğur erman kulağa yabancı gelmiyo ama ben onu başka branşda doktor diye biliyordum .ayrıca hangi hastanede olduğunu bilmiyordum yazman çok iyi oldu .canım benim tek bir doktorla kalmak istemiyorum bu yüzden doktor arayışına girdim bakayım sonuç aynımı çıkacak.
muayenehanesi doktorlar iş hanındamı acaba ben özel gitmeyi düşünüyorum .harput caddesinde iş hanları bakarım gerçi orala
canım benim cevap yazdığın için çok teşekkür ederim
rabbim bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah .

önemli değil ne demek yardımcı olmak istedim doktorlar işhanımı tam hatırlamıyorum ama hastanecaddesindeki cami varya onun tam karşısında muayenehanesi inşallah memnun kalırsın yılların doktoru çünki aynı zamanda tecrübeleri tabi nerdesin elazığda çok özledim ya bende ama bebek varya diye gelemiyicem malesef normalde şu sıralar ordaydım ama kısmet değilmiş demekki :))) senin varmı bebek felan kendine iyi bak buarada hoşçakal canım ELAZIĞA SEVGıLER .........

slm esmeryarim bende kadın doğum doktoru arıyorum sen iyi bi doktor bulabildinmi ben biraz araştırdım bi anadolu hastanesinde fatma kara diye bi doktor var bir de fırat üniversitesinde hüsnü çelik var sence hangisini seçeyim:)

X