El ve ayaklarımda daire şelkınde çıkan şeyler

oztrkzeynp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
42
6
25
Kızlar aylardır süren kaşıntı var bende ne olduğuna dair hıcfıkrım yok o çıkan daıre şeklindeki şeyler kasındıktan sonra çıkıyor ama öyle böyle bır kaşıntı değil uyutmuyor etimi koparsam rahatlamıcam o derece yani ne odluıgunu bılen varsa yardımcı olur musunuz hastenede randevu bulamıyorum keşke bulsam da gıtsem

Eklentiler

• IMG_9609.jpeg
    IMG_9609.jpeg
    97,8 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_9608.jpeg
    IMG_9608.jpeg
    105,8 KB · Görüntüleme: 86
Kızlar aylardır süren kaşıntı var bende ne olduğuna dair hıcfıkrım yok o çıkan daıre şeklindeki şeyler kasındıktan sonra çıkıyor ama öyle böyle bır kaşıntı değil uyutmuyor etimi koparsam rahatlamıcam o derece yani ne odluıgunu bılen varsa yardımcı olur musunuz hastenede randevu bulamıyorum keşke bulsam da gıtsem
Ürtiker olabilir mi.? Fotoğrafını cek ve hemen hastaneden randevu al. Durumun el veriyorsa ozele git Alerji ise ilacla rahatlarsin

Bende de var o nedenini bilmiyorum 3 ay içinde oldu böyle kasidikca hem rahatlatıyor hemde yakıyor ama kanama olduğu zaman oluyor kimyasal gebelik geçirdiğimde olmuştu kaldı devam ediyor

Bana ürtiker ya da egzama değil de mantar gibi geldi deri altı görünüm. Geçmiş olsun kremsiz düzelecek bir şey olduğunu sanmıyorum bu kadar kaşınıyorsa.

Ya belimde filan da çıkıyor ama ikidir kanamam olduğu zaman çıkıyor eşimde filan yok yani
Evinize yeni mobilya aldınız mı? 2 aydır bende de aynı şeylerden çıkıyordu. Geçen hafta tahta kurusu yakaladım. Dolap almıştık iki ay önce ondan gelmiş.

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-11-11-29-02-005_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-06-11-11-29-02-005_com.miui.gallery.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 44
  • 17181101045405485462198770384282.jpg
    17181101045405485462198770384282.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 52
Evinize yeni mobilya aldınız mı? 2 aydır bende de aynı şeylerden çıkıyordu. Geçen hafta tahta kurusu yakaladım. Dolap almıştık iki ay önce ondan gelmiş.
Ama sizinki biraz farklı görünüyor, yeni mobilya hiç yok evde yani 1 sene önce gelenler var onlarinda sirkeli su ile temizliğini yapıyorum sirkeli evi havalandiriyorum. Siz nasıl geçirdiniz kaşıntıyı

Ama sizinki biraz farklı görünüyor, yeni mobilya hiç yok evde yani 1 sene önce gelenler var onlarinda sirkeli su ile temizliğini yapıyorum sirkeli evi havalandiriyorum. Siz nasıl geçirdiniz kaşıntıyı
Geçmedi ki hâlâ aynı şekilde kaşınıyor. Buhar makinesi sipariş verdim. Evi onunla temizleyeceğim. Bakteri, böcek her şeyi öldürüyor

Düşük yaptım bir kere o zaman çıktı ondan önce hiç olmadı bu ayda beta yükselmesi olmuştu kontrole gidemeden kanamam oldu yine çıktı kanama bitince bu kaşıntı da bitiyor onunla bağlantısı vardır sanırım diyorum. Bazen vücut tepkime yapabiliyormus sanırım

Ringworm bu hastalığın adı. Evde kedi besleyince ailece hepimizde çıkmıştı. Dermatolog doktorlar bilemedi. Eczacı bildi. Travazol merhem verdi. Geçti merhemle.

X