El ve Ayak Terlemesine kesin cözüm!

Mery50

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
1.427
2.295
Merhaba arkadaslar.

Yaklasik 20 yildir (6 yasindan bu yana) el ve ayak terlemesi ile ilgili ciddi sorunlarim vardi. Durduk yere hicbir heycan veya olagandisi bi durum olmaksizin elim ayagim terlerdi. Kendimi bildim bileli o doktor senin bu doktor benim gezmisimdir ve hicbir sonuca olasamamistim ta ki haziran ayina kadar. Almanyada yasiyorum ve yeni bir cildiyeye gidip durumu izah ettim bana alternatif olarak ETS, 3 ayda bir avuc iclerime ve ayaklarima 30 tane igne vurmayi veya eve bir "elektrik-makinasi" verebilecegini söyledi. Ben elektrik makinasini tercih ettim cünkü ilk etapta en yan etkisi olmayani tercih etmek istedim.

Günlük 15 dk elime 15 dk ayagima elektrik vermem gerekiyordu ve 4 ay kadar sonra sonuca ulasirsin demisti fakat ben 10 gün kullandim ve o gün bu gündür ne elimde ne de ayagimda bir gram ter yok.

Türkiyede de böyle bir makinani kesinlikle vardir. Bir arastirin derim kizlar.

çok ilginçmiş geçmiş olsun size. bu probleme sahip bir arkadaşım var ona bahsedeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…