El falı ve kısa hayat çizgisi

Valla benimki 2 parmak ucu kadar ama 24 yaşındayım. Kaç cm kaç yıl yaşam veriyormuş arkadaşınız onu da söyledi mi bari? Öleceğim zamanı bileyim

Valla benimki 2 parmak ucu kadar ama 24 yaşındayım. Kaç cm kaç yıl yaşam veriyormuş arkadaşınız onu da söyledi mi bari? Öleceğim zamanı bileyim
Sorma ya , arkadaş da ah işte :) eksik yazınca suçlu benim, arkadaşım aslında çok eskiden bu konuda konuşur ilgiliydi, nedense benim aklıma kızımın elleriyle oynarken geldi ,sonra da dert oldu baktım işte :/0

Gayet kısa çizgisi olup 90ınını gören çok hiiiç takılmayın böyle şeylere

Ne yani Allah insanın ecelini açıkça çizgilerde mi höstermiş? O zaman herkes ne zaman öleceğini bilir. Siz gidin inşaatlarda ağır işlerde çalışan insanların elinin içine bakın bakalım nasıl. O çizgiler çok değişiyor

Kızın küçük büyüdükçe büyür o çizgi

Benim el çizgime bakacak olursak şimdiye kadar çoktan ölmüş olmam lazımdı. Yaşım da var yani.

Yaratıcının böyle bir yöntemi kullanacağını hiç düşünmüyorum.

çok güzel bir hayatınız var diye umuyorum, bu kadar saçma birşeyi dert edebilmek için insanın sıfır dert sıfır tasa yaşıyor olması gerekiyor. 96 yaşında vefat eden dedemin çizgileri kısacıktı.

arkadaşınızda gerizekalı, kendisine iletebilirsiniz.

HUrafe yahhu onlar, ben de 20 yasindayken baktirdim bosanip 2.kez evleniceksin 2 catal var demislerdi daha birinciye evlenemedim

Lohusayken ölüm korkusu vs bu tür kötü duygular olabilir
Kendinize farklı uğraş bulsanız iyi olmaz mı?
Bunları düşünmeyin ben bu tür şeylere hiç inanmıyorum. Fal bakmamın hiçbit türüne inanmıyorum doğrusu

Annem kucukken sol elle yemek yemek günah diye elimi baglamisti. Ben yemek yerken ağliyodum zorla sag elle yemek yemeye zorluyordu. Ama yapamadim çünkü solağım. Yıllar sonra konuştuğumuzda ne gülmüştük ya ne cahillikmiş dedik, yani her denilene inanmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…