El Emeği, bebek şekeri / Süsleri... Baby shower ile ilgili herşey

Neseli Gunler Butik

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2015
37
31
42
Merhaba Hanımlar,
Kendi bebeğim için araştırma yaparken bu ürünlerin güzel olanlarının çok pahalı olduğunu gördüm. Eminönünde daha uygun fiyatlı olanlar var ancak sıradan ve özensiz geldi bana.
Benim asıl mesleğim tasarım (7 Sene sadece bu konuda aktif çalıştım). Şuan hamile olduğum için çalışamıyorum ve sonrasında da ev dışında çalışamayacağım. Bu nedenle önce kendim için yapmaya başladım. Şuan kızkardeşim ve görümcemin de dahil olduğu çevremdeki 5- 6 hamile içinde hazırlıyorum. Bu konuda sizinde ilginizi beklerim.

Kapı süsü, doğum-doğumgünü-diş buğdayı-mevlit-ilk adım magnetleri, anı defterleri, takı yastıkları, Bebek Şekerleri, Bebek Süsleri, Baby Shower Ürünleri, Bebek Hediyelikleri, Lohusa Aksesuarları, Bebek Şeker Kutusu, Çikolata Tepsisi, Şerbet Takımı, Şerbet Takımı Süsleri, Örgü Bebek Ürünleri, İsme özel tulumlar-badyler vb...
Dilediğiniz her şey uygun fiyata yapılır.
.....

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-sepeti-kapi-susu-vb-el-yapimi-urunler.36863/

Son düzenleme:
Merhaba.
Bu model benim tamda şu sıralar öğrenmeye çalıştığım bir model ama kaça yaptığınızı merak ettim yün parasına bile değmez diyebileceğimiz bir meblağ ise 3 adet sipariş vermek isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…