ekşi şeylere karşı acayip bir istek arttı acaba???

meryemyilmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
189
5
arkadaşlar başınıza geldiyse söyleyin.daha bir aylık hamileyim önceden de tatlıyla pek aram yoktu sadece sütlü tatlıları severdim.ama hamile kaldıktan sonra ekşi şeyleri acayip canım istiyo.bu henüz aşerme boyutunda değil ben hep severdim ekşi şeyleride acaba tatlı yada ekşiye bağlı bebeğimizin ne olcağını söyleyebilirmiyiz ki acabaaa....birde henüz halsizlik uykuya eğilim gibi şeyler yok sadece çok üşüyorum yaa sizdede oluyomuydu???a.s.

evet arkadaşım üşüme bende de olmuştu.uyku en fazla 2 hafta sonra başlar..tatlıya gelince...ben tatlı delisiydim hamile kaldığım zamandandan itibaren ağzıma süremedim.halada yiyemiyorum ve kızım olacak inşallah ama yinede kesin bişey söylemek yanlış olur biraz daha beklemeli öğrenmek için...Hayırlısıyla sağlıklı bi hamilelik dilerim....

canım ben ekşi yada tatlıyla ilgili söyleme inanmıyorum zira bizzat yaşadım bende hep ekşi şeyler yedim limon,turşu yemeden duramıyordum kızın olucak dediler alakası yok bebeğimin cinsiyeti erkek....

seninde bahsettiğin üzre bende ne baş dönmesi ,ne uykuya eğilim,nede halsizlik problemi yaşamadım canım bunları düşünme keyfini çıkar bence...
:nazar:

bende çook ekşi yiyorumm..
turşu kavanozlarının içine düşüyodum nerdeyse,Allah'tan geçti:))
ekşi yiyenlerin kızı olucak derler ama benim oğlum olacak inşallahh..
yaz gelsede eriiik çıksa diye bekliyorumm:)))

kızlar bende 9 haftalık hamileyim, ekşi şeyler çok yiyorum içimi bastırıyo bulantılara iyi geliyo,rüyamda erik görüyorum , aradık ama bulamadık, rüyanda gördüğünü yıyeceksi diyolar ama bulamadık beklicez mecburen

bende hep ekşi şeyler yiyorum sadece eriğe çok aşerdim ama bulamadım onun yerine çağla çıkmış onu yiyorum bol bol bu arada haftaya belli olucak cinsiyeti bebeğimin 15 haftalık bebişim benim için farketmez sağlıklı olsun ama hep eskiden beri kızım olucakmış gibi hissetdim bakalım hayırlısı
bu arada hiç mide bulantısı yaşamadım ama hamile kaldığımı öğrendikten sonra aşırı uyku,halsizlik var ve halen daha devam ediyor

X