eklamsi(gebelık zehirlenmesi)yaşayan varmı kızlar

H

hulya6060

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hulya6060
:kahve:slm kızlar 5.5 yıl önce eklemsi yaşadım çok şükür krızı atlattım oğlumada banda bişey olmadı.3 gün yoğun bakımda kaldım.şimdi bi sorunum yok yanı tansıyon hastası falanda kalmadım çok şükür.şimdi ikinci bir bebek istıyorum ama korkuyorum.çünkü %15-20 tekrarlama ihtımali var bu konuda bılgısı olan bayanlar varsa kütfen yazssın şimdiden tşk

• Konu Sahibi hulya6060
gecmis olsun canim neden oluyor ki bu zehirlenme biraz bilgi verirmisin .

• Konu Sahibi hulya6060
aaa nasıl oluyor bu zahıelenme canım cok cok gecmıs olsun ne mutlu saglıklısınız sımdı
kac haftalıktın nasıl oldu yani

• Konu Sahibi hulya6060
canım duydum ama yasamadım sebebı nedır nasıl olur anlatsana

• Konu Sahibi hulya6060
geçmiş olsun.bendede tansiyon problemi var şimdi.tansiyon ilsacı verdi dr.umarım sorun olmaz

• Konu Sahibi hulya6060
slm kızlar frıdakahlo hamılelığin kaçıncı ayındasın eklemsi 9.ayda çıkıyo genellıkle

• Konu Sahibi hulya6060
önce hızlı kılo artışı küçük tansıyon yukselıyo 14 falan oluyo bazen. şişlikler çoğalıyo tansıyon ılaçla kontrol altına alınıyo daha sonra zamanında müdahale olmazsa bebekte annede allah korusun ölüyo

• Konu Sahibi hulya6060
benımde 9.ayda kılo artışı yuksek tansıyonla başladı çok şiştim balon gıbı nerdeyse daha sonra alfamet dıye bı tansıyon ılacı verdı doktor o tansıyonu duşüruyo 10 gun önceden doğuma aldı doktor doğumdan 12 saat sonra tansıyon 20-20 oldu komaya gırmışım 3 gun sonra düzeldim normal odaya geçtim sonradan tansıyon hastası kalma ihtımalı vardı çok şükür olmadı şimdi ıyıyım ama bı kardeş istıyorum oğluma ama korkuyorum.nasıp inş bişey olmaz

• Konu Sahibi hulya6060
doktorum ilkinde oldu ama ikincide olma ihtımali çok az %15-20 dıyor.bıde ilk bebekte olmayıp ikincide olanda çokmuş.yuksek tansıyona herzaman dıkkat etmek lazım tuzdan uzak durmak lazım sağlıklı gebelık herkese

ayrıca sebebı yok bunye hamılelıği kabul etmıyomuş bebek buyudukçe anneyı zehırlıyo

allah allah neyseki kurtulmussun canim ,ilk defa duydum bende bir besinden falan sandim .doktorun dediyse dogrudur korkma canim ,hayirlisi olsun insallah

X