ekimde balayı tavsiyeleri :)

Ne zor bi kararmış :) sıcak olması daha iyi tabi :) kıbrısa turla gitmek gerek tura bağlı kalmakta ne derece mantıklı oda var

Ben bundan 3 yıl falan önceydi galiba 8 ekimde gitmiştik kıbrısa Ben yüzme bilmiyorum ama ailem girmişti ve denizde havuzda sıcakmış havada saıcaktı canım birde 2 sene önce mersine gitmiştik 1 ekimde orasıda sıcaktı canım

Ne zor bi kararmış :) sıcak olması daha iyi tabi :) kıbrısa turla gitmek gerek tura bağlı kalmakta ne derece mantıklı oda var

Amaç Kıbrısın tarihi yerlerini falan görmek değilse ve sadece denizinden ve sıcaklığından faydalanmaksa turla gitmeye gerek yok ki. Balayı için ayırdığınız bütçe ne kadar?

Henüz belli bi bütçe yok aslında dediğiniz doğru sanırım önce ona karar vermek lazım :)

Ege ?Akdeniz? kıbrıs? Nereleri tavsiye edersinizz

Canm Kıbrıs alanya Antalya tarafları ekimde sıcak oluyor.Turla gitmek tura bağlı kalmak derken yanlış anlatmışsın galiba o kısmı.Tur şirketine gidip Kıbrıs otellerine uçak bileti dahil olarak bak o tur şirketiyle anlaşması varsa eğer sana uygun fiyata oteli ayarlıyor ve gidip istediğin gibi tatilini yapıyorsun.Ama sen kültür turları denilen toplu turlara baktıysan bilemem.Dediğim gibi Ekim için en iyi Akdeniz taraflarıdır.Bir an önce karar vermenizde fayda var erken rezervasyon şansınız olur hem.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet o turu yalnış anlamıştım demek istediğinizi anladım teşekkür ederim :)kıbrısı merak ediyoruz aslında oraya karar verdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…