Ekimde balayı için neresi uygun olur sizce?

fk3009

Guru
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
307
1
Arkadaşlar benim düğünüm 15 ekim'de kısmetse.balayı için şimdiden bakınmaya başladım.aslında deniz kenarı istiyorum ama hava nasıl olur bilemiyorum..bu sene yaz biraz geç geldiği için ekimde iyi olur gibi geliyor ama bilemem tabi.
aranızda ekimde evlenmiş olup balayını nerede geçirdiğini yazabilecek veya herhangi bir fikri olan varsa bana çok yardımcı olursunuz.
hem şehir hem de otel önerilerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkür ediyorum :)

Ben de ekimde evleniyorum kısmetse. Balayı için bakmaya başladım ama aklım karıştı. Karadeniz mi abant mı güney sahilleri mi karar veremedim :KK37:

Ben de Ekim gelini olacağım kısmetse.Balayı için kararsızım o vakit nereler olabilir deneyimli arkadaşlar bize yardımcı olsa çok mutlu olurum.

Bizde kıbrıs veya antalya civarı düşünüyoruz..hala karar veremedimççotel önerebilecek arkadaşlar varsa sevinirim yaa:)
otelleri bilmeden gitmek nasıl olucak bilmiyorummmm:KK43:

Bende 1 Ekimde evleniyorum 3 gece kapadokya karlıkevi nde kalacağız 3 gece antalya belekte cornelia diamond da kalacağız....

Bende 1 Ekim de evleniyorum. 3 gece Kapadokyada Karlıkevi diye bir otelde kalıp dinleneceğiz ordan 3 gece Antalya belek te Cornelia diamond da kalıp eğleneceğiz

ekimde evlenmiştm geçen sene. mukarnas spar resort hotelde kaldık. hava da denizde gayet güzeldi. her ihtimale karşı kapalı havuzu olan bir yer seçinki sıkıntı olmasın. biz memnun kalmıştık

Bende 23EKimde evleniyorum :KK64: ama hala balayı konusunda bi fikre sahip olamadım :KK31: Antalya belek istiyodum Ekim ayında oralar daha sıcak olur die düşündüm ... Bu konu benim içinde çok iyi oldu arkadaşım teşekkürler :KK70: :KK71:

arkadaşlar ben hala karar vermiş değilim...şimdi de antalyaya gitmeyip 3 gün bodrum 3 gün kuşadası mı yapsak diyoruz.çünkü antalyaya gidersek uçakla gidilicek.ama ege olursa arabamızla gidebiliriz.
uçakla gidip oralarda arabasız kalmak saçma geliyo veya araç kiralamak falan..uğraştırıcı işler yani..
bodrum'da yine balayı otelleri var ama kuşadasında pek yok gibi :KK43: herkes öyle söylüyo.
bana ege'de otel önerebilirmisinizzzzzzz???????????

ben 2 sene önce turon ile antalya-kemer yapmıştım
dönüş günüde erken antalya merkeze gitmiştik
oda sırf orasınıda görmek amaçlıydı
inan bana araba pekte işine yaramıyor
zamanın yüzde 90 otelde geçiyor
eğer istersen otel seni denize taşıyor
yada sen zaten denize sıfır bir otelde konaklamış oluyorsun
tabii bpdrum daha başka:KK69:

Ben de geçen yıl 16 ekimde evlendim.
Biz Antalya Voyage Belek te tatil yaptık.
Çok memnun kaldık , daima mümkünse voyage ları tercih ederim.
Size de tavsiye ederim , hava gayet güzeldi.

Merhaba milan,

Detaylı olarak tarih ve ödemeyi düşündüğünüz miktarı belirtmediğiniz için size birkaç tane seçenek sunacağım.

Vera Club Hotel Mare - Belek
Paradise Side Beach Hotel - Side
Arma’s Beach Otel - Kemer
Poseidon Beach Club - Belek
Limak Zincir Otelleri - Belek / Kemer / Lara

Otel isimlerine tıklayarak tesisleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

TUR ON9 MERKEZ OFİS
Adres: Söğütlüçeşme Cad. Siftah Sok. No:15/A Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel: 0216 550 19 19 Faks: 0216 550 20 05 Mobil Santral: 0532 111 19 19

Son düzenleme:
Merhaba milan,

Detaylı olarak tarih ve ödemeyi düşündüğünüz miktarı belirtmediğiniz için size birkaç tane seçenek sunacağım.

Vera Club Hotel Mare - BelekParadise Side Beach
Paradise Side Beach Hotel - Side
Arma’s Beach Otel - Kemer
Poseidon Beach Club - Belek
Limak Zincir Otelleri - Belek / Kemer / Lara

Otel isimlerine tıklayarak tesisleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

TUR ON9 MERKEZ OFİS
Adres: Söğütlüçeşme Cad. Siftah Sok. No:15/A Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL
Tel: 0216 550 19 19 Faks: 0216 550 20 05 Mobil Santral: 0532 111 19 19

merhaba

tarih aralığı 25/11/2011 5 gece herşey dahil ortalama 500 gürültüsüz ve daha çok tatil köyü gibi bi yer istiyorum bide temiz ve ilgili olmalıları önemli tabi

canım ekimse eğer akdeniz tercih etmelisin ege yağışlı ve serin oluyo antalta iyi bence bizde öle yapmıştıkbu senede gitcez inşallah ekim başı antalya istiyoruz ama neresi bilemiyorum araştırıyorum

Balayı için Belek düşünen arkadaşlara

Maxx Royal Belek
Susesi Luxry Resort
Rixos Premium Belek

bu otelleri tavsiye ederim,2 kişi 5 gece ortalama 2000 TL yi gözden çıkartmanız gerekiyor

Kıbrıs düşünürseniz çok daha uygun bir fiyata Jasmine Court Hotel i tavsiye edebilirim.Kıbrıs otelleri genelde oda kahvaltı çalışıyorlar ancak bu otelde şöyle bir avantaj var Kıbrısın en büyük kumarhanesi olan oteli dolayısıyla günün her saati kumarhaneden ücretsiz yemek yiyebilirsiniz malum evlilik sırasında bu gibi giderleri düşünmek gerekebilyor .

Sevgiler

X