ekim-kasım için balayı önerileri

ist_nbl

Serseri
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2012
541
480
kızlar ekim sonu-kasım başında balayına çıkıcaz. lütfen bu zamanlarda gidilebilecek güzel bir yer söyleyin, bana bi akıl verin. sevgilim kararı bana bıraktı, yurt içi-yurt dışı olabilir. ancak pasaportumuz yok ve maddi olanağımız 3000 tl civarı yani maldivler filan aşar bizi )=

bu tarihlerde balayına giden arkadaşlarım, kendi deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. her bir yorum benim için çok değerli bunu unutmayın. =))

merhaba canım bende 2013 ekim ayında gittim balayına.. çok tedirgindim o tarihte nasıl olur nasıl geçer diye sonunda ETS turla görüştük Antalya Crystal Sun Set'e gitmeye karar verdik ve hiç pişmanlık yaşamadık son gün bile keşke bitmese diye söyleniyoduk valla tavsiye edebilirim Antalya Side Crystal Sun Set

canım biz de 20 ekim 2013'te gittik balayına. Balayı için Alaçatı'yı tercih ettik ve rüya gibi bir balayı yaşadık, balayımızı burada anlattım. http://whiteglaze.blogspot.com/2014/01/balay-otelimiz-honeymoon-hotel-la.html her türlü sorunu yanıtlarım ayrıca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…