Ekim-Kasım ayları için balayı önerisi (yardımm)

adige01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2010
203
73
Merhaba kızlar...

Düğün tarihim henüz belli değil,ne zaman işe girersem biran önce söz nişan nikah aradan çıkacak gibi duruyor..

Şuan için nisan gibi isteme olayını gerçekleştirip sonrasında nikah düşünüyoruz.Ama hazırlıklar dolayısıyla yaz ayına yetişmeyeceğini düşündüğümüz için sanırım anca ekim kasım aylarında olacak. (düğün yapmayacağız zaten)

Aslında önce balayını yurtdışı olarak düşündük fakat ev alma durumumuz var,ben 10-15bin herneyse yurtdışına vermek yerine babasının alacağı evin üstüne bu parayı da ekleyip daha iyi bir ev tutma düşüncesindeyim o yüzden yurt dışında tatile sonra da gideriz nasıl olsa diyerek vazgeçelim dedim benimkine.Doğru mu düşünüyorum orası da muamma???

Neticede biz bu aylarda gidilecek bir şehir arıyoruz. Kapadokya demeyin oraya ikimizde gittik istemiyoruz:)

Fikirlerinize ihtiyacım var kızlar bir akıl verin :KK17::oops::KK22:

Merhaba ,

Öncelikle hayırlı olsun. Balayında denize girmek istiyorsanız Türkiye riskli ekim ayından sonra. Bizimde düğünümüz 17 Ekim ' de Kıbrıs olarak ayarladık balayımızı. O aylarda orası 30 derece.

Ama deniz önemli değil diyorsan güzel manzaralı yeşilliği bol bir şehre gidebilirsiniz.

Merhaba ,

Öncelikle hayırlı olsun. Balayında denize girmek istiyorsanız Türkiye riskli ekim ayından sonra. Bizimde düğünümüz 17 Ekim ' de Kıbrıs olarak ayarladık balayımızı. O aylarda orası 30 derece.

Ama deniz önemli değil diyorsan güzel manzaralı yeşilliği bol bir şehre gidebilirsiniz.
güzel tesadüfleri severim, benim de 17 Ekim :)

otel tatilimi düşünüyorsunuz yoksa kültür turu gibi birşeymi?
O tarihlerde güneydeki oteller fiyat olarakta uygun hiç otelden çıkmam havuz bana yeter derseniz güney bölgeleri uygun.
Biraz etrafı göreyim derseniz, bir arkadaşım ekimde abantta geçirdi balayını otelde kapalı havuza girer sonrada doğanın tadını çıkarırsınız :)

Benim düğünüm de 18 ekimde kızlar, hayırlı olsun simdiden:) biz Şubat ayında erken rezervasyon ile Kıbrıs'ta yer ayarladik. O mevsime sıcak olan, yurt içi sayılabilecek yerlerden biri. Hem başka yerler gezip görmek hemde denize girmek istedik. Umarım doğru tercih olmuştur.

Türkiye'nin güney taraflarını öneririm ölü sezonda lüks otellerde uygun fiyata tatil yapabilirsiniz, kapalı havuzları varsa süper olur. Ayrıca Yunanistan'a gidebilirsiniz Yunan adaları çok güzel ve Türkiye'de tatil fiyatıyla hemen hemen aynı. Kıbrıs da olabilir arkadaşın dediği gibi.

X