💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hayırlısı canım seninde yüzün gülücekomegayı sipariş etmedim normal evimin yanından eczaneden aldım sorunsuz olarak

Lekenin devamı geldi mi ya da bugün gelecek mi takip et kuzum yine de umut var
Henüz devamı gelmedi kuzum sadece dün geldi ama ateş destekliyor gibi geldi bana diğer gruptan senin geçen ayki tablonu hatırlıyorum ateş yanıltmamıştı bizi bende amh düşüklüğü var sanırım luteal fazım o yüzden kısa bana tüp bebek yolları göründü gibi reglim bitince bi doktor araştırıp görüşmeye gidicem

Yok hıcbısey kullanmıyorum bebegım.baktırayım cumartesı gunu olur dahılıyeye gıdeyımde.demır 60 flndı en son ferrıtın 15 d vıtamınıde 25 ti
Yumurta kalitesi için kullansana bebegim bak kullanan herkes faydasını gördü bende ne var ne yok kullandım kuzum

Trendyolda var canım. Bu aya sıkı bir giriş yapacaksın o zaman çakşır kökü suyu ve inofolicte al bence canım

En iyisini yapıyorsun ben de öyle yapıyorum genelde. Her ay Umut ve sonunda da negatif olunca insan ister istemez üzülüyor ama hemen toparlanmayı bilmek gerekiyor inşallah yakın zamanda güzel haberler alırız birlikte

Normalde de mi yani yumurtlamadan 10 gün sonra falan adet oluyorsun ? Yani leke ile başlayıp devamı mı geliyor? Öyleyse luteal faz eksikliği için mutlaka doktor destek verecektir diye düşünüyorum kuzum

Yok kuzum gelmedi bi daha bekliyorum
Gelmez inşallah da cAnım yerleşme düşüşüdür iki gün sürüyor bazılarında yerleşme düşüşü eger öyke degilse adet olursan mutlaka doktora gözük luteal faz kısalıgı bebegin tutunmasına etki ediyor ben ilaç tedavisi gördüm hep döllenme olursa tutunması için

Normalde de mi yani yumurtlamadan 10 gün sonra falan adet oluyorsun ? Yani leke ile başlayıp devamı mı geliyor? Öyleyse luteal faz eksikliği için mutlaka doktor destek verecektir diye düşünüyorum kuzum
Kuzum normalde döngüm 25-26 gün sürerdi önceden 12-13. Gün yumurtlamayı görürdüm ama benim haziranda 5 aylık gebeliğim malesef sonlandı bu 3.döngüm henüz oturmadı sanırım her ay farklı oluyor geçen ay döngün 31 gün sürmüştü mesela ama doktora gittiğimde mutlaka bahsedicem bu durumdan

Öyle yapıcam kuzum doktora gidicen reglim bitince zaten muhtemelen tüp bebek için de doktor araştırmam gerekebilir çünkü benim doktorum yapmıyor bende amh düşüklüğü olduğu için oda etkiliyor olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…