💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aynen kuzum doğru sat dikkate alınıyor sağlıkla gelsin inşallah .

kuzum bat 28 Eylül mü ? Bu dönemde belli
Oluyor mu ya varsa bizde baktıralım . Çok tebrik ederim bitanem
Evet 28 Eylül ama ben bu ay ovulasyon testi ile erken yumurtladigimi öğrendim buna göre bat 24 Eylül canim
Ama bunlarda hafiften görüyorum ama resimde hiç çıkmıyo ya
Dün benim yaptığım ilk testte de ben görüyordum telefonla çekince hiç gözükmedi derken bugün iyice netleşti canım ondan sen goruyosun telefon secemiyor

İnşallah canım bende çok arada kalmıştım birşey kaybetmem sonuçta deneyim dedim faydasını görenlerden olurum umarım
Çokça dua edicemsana canım ,hayırlısıyla olsun inşallah.Şimdi trendyoldan baktım faydasını gören de var görmeyen de.İyice bakayım en iyisi

Sen bana at bakalım ateş tablonu kuzum. Yerleşme düşüşü yaşamış mısın belki yerleşme lekelenmelisidir
Kuzum atıyorum valla ben umutsuzluğa düşüp yemin ederim ağlamaklı geziyordum evin içinde olması diye şimdi siz böyle yazınca bi umutlandım Allahım boşa çıkarmasın atıyorum ateş tablomu çok teşekkür ederim hepinize ilgilendiğiniz için

Lütfen bana da dua edin hamile kalmam için son adet tarihim 24 ağustos 7 eylül pik bugün idrar da gebelik yaptım sikşk çift çizgi kan verdim 0.100 lütfen dua edin

Umarım hep beraber pozitifleri görürüz :) Sat 24 ağustos bat 23 Eylül

Cümlemizden canım benim ayakta çok durma yorma kendini sakın doktor ilişkiyide yasaklamıştı bende kahverengi lekelenmem var diye. Yarın doktoruna gidiceksin zaten Allahın izniyle bişeycik olmaz içini ferah tut
İnşallah canım tekrar teşekkür ederim ilişkiden uzak duruyoruz bugün dinlendim iyice. Şükür ki gündüz gibi değil zaten. Sizlerin desteği üzerine moralim baya düzeldi .Doktora da görününce tamamen rahatlicam.

Günaydın kızlar benim ateşim iyice düştü o yüzden test yapmadım destekleriniz için çok teşekkür ederim. Önünüzdeki ay olup olmayacağıma henüz karar veremedim belki daha sakin geçirebilirim . Hepinizden güzel haberler bekliyorum
melisaa93 fnd_50

Hayırlısı olsun canım ya bir test yapsaydın bat ne zaman bende bu sabah yaptım ama negatif ya yani ben çizgi göremedim sen goruyormusun

Eklentiler

• IMG_20230920_061255_1.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 56
Hayırlısı olsun canım ya bir test yapsaydın bat ne zaman bende bu sabah yaptım ama negatif ya yani ben çizgi göremedim sen goruyormusun
Bat normal 23 Eylül canım ama dün leke geldi bugün başlar muhtemelen erken oldum bu ay.
Kuzum baktım testine ama çok yansımış parlaklık birazdan kızlar uyanınca efekt yaparlar daha net görürüz bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…