💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum ben erken gebelik var sanıyorum ondan yap dedim sabah yaptığında belliydi erken başka marka var sandım yine de çıkar dedim erken de
Olsun üzülme kuzum bende bunda çıkmaıcanız biliyordum hem daha erken ki 8. Günümdeyim testlerin hassasiyeti farklı sonuçta cumaya kadar test yapmıcam

Çok haklısın canım. Şakaya vuruyorum genelde ben, çabuk karamsarlaşıyorum çünkü. Öyle örtmeye çalışıyorum ama unutmamak lazım nasibimizde hangi zaman varsa o zaman olacak ya da olmayacak haklısın. Hayırlısı neyse o olsun hakkımızda. İnşallah nasibimizde yakın bi zamanda güzel haber vardır tabi

A Afratafrac sen de testime bakar misin? Bu testin uzmani sensin ne de olsa aslinda cok guveniyorum bu teste ama daha once uc gunden once pozitif gormedigim icin suan adetime 6 gun varken boyle cikardi yanlis olma ihtimali var mi
Bebişim hayırlı uğurlu olsun. Nurtopu gibi bir bebişin olmuş gözüküyor

İyi akşamlar adetin 10 13 ve 15. Günleri ilişkiye girdik yumurtlama dönemimde takvimden o haftaya denk geliyordu bat Eylül 30 kaç gün kala test yapmalıyım

Jelin ismi nedir paylaşır mısınız rica etsem

Sağolun umarım dayanabilirim herkes gibi çok sabırsızım bazı belirtiler var gibi ama pek takmamaya çalışıyorum umutlanmaamak için bir de adet gününe kadar ilişkiye devam edilmeli sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…