💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yaaa var mı süper o zaman kuzum istemiyorsa üstüne gitme Allah olana sağlık versin 3 yıl sonrada sende istemezsin zaten kuzum

Yaaa var mı süper o zaman kuzum istemiyorsa üstüne gitme Allah olana sağlık versin 3 yıl sonrada sende istemezsin zaten kuzum
allahım sizlerede nasip etsin isteyen herkese inşallah versin çok zor ve çok güzel . kısmette varsa gelir artık gelmezsede dediğin gibi allah ona sağlık versin derim artık

allahım sizlerede nasip etsin isteyen herkese inşallah versin çok zor ve çok güzel . kısmette varsa gelir artık gelmezsede dediğin gibi allah ona sağlık versin derim artık
Amin canım inşallah eğer çok istiyorsan ovulüasyonla yumurtlamanı takip et gününü söyleme çokta istekli olma o günde biraz güzel ol bak nasıl oluyor tabi Allah nasip ederse bu yöntemi denemiş ve başarılı olmuş tanıdığım var

Bence öyle yap sen de onlar bizim kadar takip etmiyor nasılsa , hatta bidahakine yumurtlama günü geçti zaten merak etme istesende olmaz diye kandırmaya çalış düşmediğimiz hal kalmadı napalım artık sonunda zafer bayrağını çekelim yeterki her yalan mübah bu uğurda

hahaaaa evet deneyeceğim bakalım

Ben dayanamadım test yaptım ama kalbim kadar temiz çıktı malesef

Cok tesekkur ederm. Ancak toparlayabildm. Foruma donebildim. Enfeksiyon dolayisiyla ve kesedeki suyun bitmesiyle saglkli olan bebegimi kaybettim. 2 ay icerisinde az as bitmisti suyu.
Ah canım çok geçmiş olsun inşallah birdaha yaşamazsın bu acıları. Bende 28 haftada suyum erken gelmesiyle ikizlerimi kaybettim kızım 4 oğlum 56 gün sonra vefat acını çok iyi anlıyorum 10 ay oldu hala tam toparlanamadım bir umut tekrar gebe kalırsam diyorum o da olmuyor Rabbimin bir bildiği vardır hayırlısı

Kan degerleriniz icin kemik suyu tavsiye ederim pet bardaklara birer porsiyon hazirlayip yemeklere falan atarsaniz kan degerlerini firlatiyor resmen. Benimde dusuktu kullanmaya basladiktan sonra masallah olmasi gerekenden bile baya yuksek cikmisti kan ve b12. Doktor ilac mi kullaniyorsun dedi ama kullanmiyordum hicbirsey. Yalniz kemik suyunun en az 8 saat kaynamis olmasi gerekiyor. Hormonal olarak zararli birsey olmadigi icin rahatca tavsiye edebilirim.

Canım bende dilik birşeyler gördüm testin varsa yarın sabah ilk idrarlada dene bence inşallah daha koyu çıkacaktır
Kuzucum var ya. Sen yarin ilk idrarla tekrar yap. Neyse birsey diyecektimde erken konusmayayim sen yarin ilk idrarla tekrarla.
Kuzum görüyorum ben de hafif bir çizgi var yarın mıydı senin de bat günün
Bat günüm yarın evet ama inanılmaz bir regl ağrım var testi yaptıktan sonraki 1 saatte başlayan anlamadım ben de. Ben de silik bir şeyler görüyorum ama nasip gerçekten artık

Bat günüm yarın evet ama inanılmaz bir regl ağrım var testi yaptıktan sonraki 1 saatte başlayan anlamadım ben de. Ben de silik bir şeyler görüyorum ama nasip gerçekten artık
Adet belirtiler ile hamilelik belirtileri benziyor kuzum stres yapma bugün benim de hafif hafif ağrı olup gidiyor stres yapmamaya çalışıyorum yarın mutlaka tekrar dene

Adet belirtiler ile hamilelik belirtileri benziyor kuzum stres yapma bugün benim de hafif hafif ağrı olup gidiyor stres yapmamaya çalışıyorum yarın mutlaka tekrar dene
Bide bugün çok sık WC’ye çıktım her zaman öyle sık çıkan biri değilim ya adet geliyor yada belirti artık önümüzdeki günlerde görüciiiz

Canım gebelik belirtileri ile adet belitleri aynı oluyomuş yarın ilk idrarla tekrar dene bence

Canım gebelik belirtileri ile adet belitleri aynı oluyomuş yarın ilk idrarla tekrar dene bence
Bide bugün çok sık WC’ye çıktım her zaman öyle sık çıkan biri değilim ya adet geliyor yada belirti artık önümüzdeki günlerde görüciiiz
Hadi inşallah güzel haberler kızlar

Rabbim acilarinla gunahlarini bagislasin. Sonucta bir melek annesi oluyorz . Rabbm cennette kavustrsun. Peki hemen mi basladn gebelk icin yoksa ara verdn mi. Normal gebelk miydi tup muydu

Rabbim acilarinla gunahlarini bagislasin. Sonucta bir melek annesi oluyorz . Rabbm cennette kavustrsun. Peki hemen mi basladn gebelk icin yoksa ara verdn mi. Normal gebelk miydi tup muydu
Biz evlediğimizden beri hiç korunmamıştık ama sebepsiz gebe kalamadım 2.5 sene sonra normal yolla kaldım ikizlere. Sonrada rahim ağzı yetmezliğinden 28 haftada suyum sızıntı şeklinde gelmeye başladı bu sene ocak30 normal doğum yaptım 40ım çıktıktan sonra denemeye başladım sütüm kesildiği içinde hemen adet olmaya başladım zaten düzenli. Ağustos ayında kimyasal geçirdim onun haricinde gebe kalamadım. Aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum tekra gebe kalamazsam diye inşallah çok bekletmeden nasip eder Rabbim. 2023 senesi benim için en kötü seneydi inşallah bitmeden mutlu olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…