💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ay gerçekten mi canım ben çizginin kıpkırmızı olmasını bekliyordum bu bana silik gibi geldi Şuan çok heyecanlandım yarın kan vereceğim inşallah
Burda ne gölge testlerle hamileliğini öğrenen oldu. Maşallah seninki çok belirgin. Başka testin varsa yaparsın yine bakarsın koyuluguna. Sonra da kan verirsin. Hayırlı olsun bize de dua et

Burda ne gölge testlerle hamileliğini öğrenen oldu. Maşallah seninki çok belirgin. Başka testin varsa yaparsın yine bakarsın koyuluguna. Sonra da kan verirsin. Hayırlı olsun bize de dua et
Tmm canım benim çok teşekkür ederim rabbim sana ve isteyen herkese tez zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah

Teşekkür ederim canım hayırlısıyla güzel haber alırsın inşallah

Hayırlısı olsun canım sağ salim kucağına al inşallah belirtiler nelerdi ovulasyon testi yaptınmi
Amin inşallah canım 1 haftadır karın ağrısı yaşıyorum kramp şeklinde hatta regl olacam sandım ve aşırı yorgun hissediyordum sürekli uykum var bugün test yaptım yarında kan vereceğim cnm

Bir kere yaptım döngümü bozdu sonra bıraktım canım ama kimisine de çok iyi geliyor o ay hamile kalıyor o yüzden bünyeden bünyeye değişiyor

Ovulasyonla takip etmişmiydin kuzum
Yok etmedim bu ay, sadece burada biriyle konuşurken merak ettim takvimde görünen ovülasyondan 1 gün önce test yaptım, ertesi gün koyulaşacak gibiydi yani yine 14.günde yumurtladım bence. Hafif kasık ağrısı akıntı falan oldu. Ama aşırı değerlendirdik denemez yani çok umudum da yok :)

Tek ilişkiyle bile hamile kalan var o yüzden aşırı değerlendirmeseniz bile ihtimal hep vardır

İşte böyle zamanda tutar kuzum zaten üstüne düşmemişken yanı yumurtlamadan kaç gün geçmişmolsun şimdi senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…