💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İnşallah canım. Sen ne zaman denmeye başlıyorsum
Beklicem ben biraz kuzum hayırlısı ne zamansa artık..
Yaa yerim seni inşallah o günler yine gelecek ve sağlıcakla kavuşacaksın bebişine minnoşum
Dün görememiştim ben, bunda gördüm inşallah yanılmıyorumdur merakla bekliyorum sonraki testlerini

Bende , bende inşallah bu gözler yanılmıyordur

Yok kuzum çıkmaz sanmıyorum kalitesiz spermden mi ne kaynaklanıyomuş galiba. İlerde sağlık bi gebelik olışmasını engellemek için vücut yabancı madde gibi algılayıp atıyormuş ama sen yine de git vitaminlerine falan baktır

Sağlıksız bi gebelik oluşmasını engellemek için vücuttan atarmış B bsrr97

Kızlar iğneden sonraki 8.gün bugün düne göre daha koyu bir sonuç aldım bir düşüp bir yükselmesi norml mi bu dönemde

Eklentiler

• IMG_20231202_120245.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar çatlamam oldu normalde 4-5 gün önce. Dün akşam ilişkiden sonra bir damla kan geldi. Zorlamadım kendimi aslında. Sizce neden gelmiş olabilir.

Tahlil yaptırdım ama sonucuna bakmadım. E nabıza da düşmemiş. Beklemedeyim. Başka nereden öğrenebiliriz?
Canım elinde barkod varsa o barkod numarası ile bulunduğun ilin labratovarına giriş yapıp bakabilirsin orada daha çabuk çıkıyor e nabiza geç dusebiliyor ve ne zaman verdin kanı

Canm merhaba dün sabah öğlen akşam yaptım testi 2 saat bişi yemeden içmeden ve çok fazla kasık ağrım ve karnım ağrıyordu balonlar patlıyordu bildiğin testimi tekrar paylaşıyorum bakarmısın

Aynıyız o zaman senle bende de sadece ultrasonda pko görünümü var ama hormonlarım normal adetlerim düzenli,eylül ayında hsg çektirdim ve ben de bu ay ikinci kez klomen+ovitrelle kullanıyorum inşallah darısı bana o halde

kızlar merhaba dün sabah öğlen akşam yaptım testi 2 saat bişi yemeden içmeden ve çok fazla kasık ağrım ve karnım ağrıyordu balonlar patlıyordu bildiğin testimi tekrar paylaşıyorum bakarmısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…