💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım acab doktora mı gitsen belki regl oluyor olmayasın

Canim benim 3 ay once falan tam 4 gun geldi ama regl olmadim 10 gun sonra falan normal regl olmustum

Daha neredeyse 2 hafta var hiç böyle bi düzensizlik yaşamadım bilemiyorum rahatsız edici ağrılı sancılı bi şey değil ama sildikçe geliyor bilemedim
Evet canım baya erken daha yumurta çatlayamadıda kist mi yaptı acaba bana bir kere olmuştu böyle yumurtlamadan sonra sürekli lekelenme yaşadım doktora gittiğimde yumurta kiste dönüşmüştü. Kasıklarda ağrı falan varmı

Yok ya hiçbir farklılık yok ağrı yok sızı yok. Sabah gelmiyordu geçti herhalde dedim, az önce gittim sildim geldi sildim geldi sildim geldi kist olursa ağrı oluyor mu

Benim de sizinle tam olarak aynı günler. 16-17 kasım yumurtlama, 18 kasımda silikleşti. Benim de dün beklenen adet günümdü bugünü de öyle kabul etmiştim ama bugün de adet olmadım henüz. Pazartesi günü Dasy Comfort marka gebelik testi yaptım negatifti, çarşamba günü de ovülasyon testinin yanında gelen gebelik testini yaptım o da negatif.

Normalde hiç sekmez adet günüm en fazla 1 gün geçer o da bugün olmalıydı. Ama sanırım çıkardı hamile olsaydım. Bugün tam yumurtlamamın 14. Çatlamanın 12.günü.

Eger agri sanci yoksa kanamada yogun degilse ara kanamalar olabiliyor cogu kadinda illaki kotu birsey olmasi gerekmiyor ara kanama icin. Tabiki icine sinmezse kontrol ettirirsin canim.
Yok yok ağrı falan yok, kanama da sildikçe geliyor rengi de çok pembe. Hiç yaşamadım ara kanama ondan panik yaptım ama doğru diyosun olabilir

Hamişler dikkat dikkat iki sorum var duydum çok şaşırdım ama sizde oldu mı teyit etmek isterim
Yüzde yanma kızarma böyle sızlama
Ayaklarda ama sadece ayaklarda üşüme
Oldu mu oluyor mu sizlerde ?

Yok ya hiçbir farklılık yok ağrı yok sızı yok. Sabah gelmiyordu geçti herhalde dedim, az önce gittim sildim geldi sildim geldi sildim geldi kist olursa ağrı oluyor mu
Öyle aman aman bir ağrı olmuyor da hafif sızı oluyor yani benim öyleydi inşallah senin kist değildir de canım birkaç güne geçer

İkisi de var yanakların kırmızı kırmızı diyor herkes
Ya domates gibi çilek gibi oluvermeye başladım şaşkınım yani bişi alerji yaptı desem yok
Ayaklarım donmaya başladı üstüm terliyor ellerim sıcak
Bilmiyordum da arkadaşıma söyledim ayaklarım donuyor yüzüm yanıyor diye hamilelik belirtisi dedi de şaşırdım

Bende hala beklemedeyim bakalım sonuç ne olacak bende gebelik olsa çıkardı düşüncesindeyim ama niye böyle gecikiyor onu anlayamıyorum

Bekleyip görelim bakalım canım ben salı tekrar bir test yapacağım umarım pozitifi görürüm. Sen de istersen erken hamilelik testlerinden al onlar daha hassasmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…