💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Sağlıkla ilerlesin inşallah takmayalım diye çöl saldım ben aylarca ama oda olmadı o yüzden takip ediyorum 5 aydır ama olmuyor

Sağlıkla ilerlesin inşallah takmayalım diye çöl saldım ben aylarca ama oda olmadı o yüzden takip ediyorum 5 aydır ama olmuyor
Olacak Allah'ın izniyle . Olumlu düşün. Dr. Mfk nin ürünlerine şans ver. Yurtdışından bile hastaları var. Olmaz diyip defalarca tüp bebek deneyenler tahlil sonucu dipte olanlar doğal yolla hamile kalmışlar. Ben çok Okur takip ederim. Sağlık sektörünü. Sadece gebelik için değil. Olacak ben inanıyorum buradaki herkes için.

Kuzum yüksek çıkan değerin neydi. Ya ilaçla falan düzelirse bekle bence olmadı sonra aşılamaya geçersin

İnşallah canım dr mfk ürünlerini bilmiyorum araştırayım bakalım

Bende aynı sizin gibi oldum. Testim pozitif çıktı. Kan sonucum da bugün çıkacak nasipse
Ayyy hayırlı olsun sağlıkl ilerlesin inşallah ben de bu rüyalardan sonra çok ümitlendim bu ağrılar da baya ümitlendirdi… sizin kaçıncı gün çıktı testte? Bi de ağrılarınız azalmış mıydı bir süreliğine. Şişkinlik var ağrılar hafif ara ara geliyor sanki karnımın için dolu gibi sağ kasıktan vurmaya başladı bugün 8. Gün

Canım pihtilasma sorunun varsa için de k vitamini olan takviyeler kullanma. Ben d vitamini ile birlikte içerik olarak için de k2 olan ürün kullaniyordum. Doktorum kullanma 12. Haftaya kadar dedi... Bilgin olsun

Adetime 2 gün kala çıktı canım. İnşallah senin de vardır. Ben de normalde hiç rüya görmem . Bu ay acayip rüyalar gördüm sürekli...

Yediğimiz, içtiğimiz ,kullandığımız pedler, havadan bile etkilendik eskiden domates, salatanın kokusu evi kokuturdu şimdi nerde kokuları yok
Gerçekten öyle ben de doktoruma aynı şekilde sitem ettim nerden çıkıyor bu kimyasallar gebelik kayıpları vs ailelerimizde hic duymadık boyle seyler diye. O da aynı sekilde paketli gıdalar koruyucular aldığımız nefes bile etkiliyor maalesef hormonlarımızı sağlığımızı her seyi

Benim de bat 10 Aralık
Yumurtlamanın üzerinden 8 gün geçti göğüslerde hiç sızım yok baya altı aydır olmuyor zaten ama bel kasık ağrım var

Adetime 2 gün kala çıktı canım. İnşallah senin de vardır. Ben de normalde hiç rüya görmem . Bu ay acayip rüyalar gördüm sürekli...

Benim rüyalarımın tabirleri şok içinde okudum dün yazmıştım ya rüyalarımı hepsi de bebeğe müjdeye duaların kabulüne çıkıyor

Benim doktorum da öyle söyledi eskiden Interfilite bölümü bile yoktu kadınlar istediklerin de hamile kalırlardı zaman geçtikçe doğumlar daha azalıcak dedi bizim organik diye aldığımız ürünler bile gdolu

Kizlar ovülasyon testi yaptim hangisi simdi doğru kafam karıştı ya usteki laboquick altaki bir gebenin günlüğü

Eklentiler

• 20231201_132513.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 30
  • 20231201_132500.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 30
Hayır önceden yumurta takip yokmuş çatlama falan da bilmezlermiş peşi peşine kucaklarına alırlarmış çocukları noldu da böyle zor oldu bu iş
ne olacak canım yediğimiz içtiğimiz kullandığımız deterjanda bıle bi hayır yok artık. hepsi safi zarar da bırakamıyoruz alışkanlıklarımız batsın. ata tohumu yok zaten memlekette hepsi israil tohumu doğal beslenmeyı, yaşamayı geçtim yapayının bile iyisi yok artık öyle bi durumdayız. ben şahsen yaptırdığım halde aşılarında buna tuz biber olduğunu düşünüyorum. en çok kullanılan herkesın mutlak evınde olan bayer ilaç firması bile israilin çıktı. allah billir ne yiyoruz içiyoruz vallahi ya... rabbim gelecek nesilleri muhafaza etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…