💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İdrar yolu enfeksiyonu da gözüküyor . Lökosit yazanlar onalr yüksek çıkmış
Çok teşekkürler canım yorum için peki bu idrar yolu enfeksiyonu gebeliğe engelmi ben zaten sonuç alamaya gitmedim bunları kurban bayramindan önce vermiştim hiç alamaya gitmedim sizce enfeksiyon gebeliğe engelmi ben zaten soğanlı su içtim enfeksiyon temizliyormuş

Canım sen öncelikle benimmtavsiyem günde 4 litre su tüketmeye gayret et . Enfeksiyonun kalmaz inşallah. Bunun yanında maydoniz suyu kaynat iç o da temizler Allah'ın izniyle. Ayrıca folikasit d3 ve k2 vitamini berbaer olan içerikli bir takviye kullan ve kansızlık için de sadece senin için değil diğer arkadaşlara da tavsiyem bir yemek kaşığı hurma özü ve bir kaç damla limon suyu ile sabahları tüketim. Demir ilacına hiç ibtiyaconiz kalmaz. Ben kendim deneyimledim. Çocuklara da hep bu şekilde verdim ilaç hiç kullanmadım kansızlık için

Engel değil kuzum ileri boyutta olursa tüplere zarar veriyor benim 2 sene önce çok ileri boyuttaydı o bana sıkıntı yaptı ama senin ileri boyutta değil enfeksiyonun var biraz

Kuzum bizim bu ay pek ilişki fırsatı olmadı memlekete gittik geldik kayınvalidem rahatsızdıbi belirtim de yok. Göğüslerdeki sızlama adet öncesi de oluyo ben bazı aylarda sütyen takamazdım senin inşallah gebeliktendir güzel haberlerini bekliyorum ❤

Ben fazla su içen biri değilim ya ama zorlayacagim ya maydonuz suyu.icicem bu ay adet olduğumda gebelik düşündüğüm için iyi değil diyorlardı yumurtlama günlerini degerlendiriyirum kanzislik için benim kanzizligim yok canım kilomda var dedgigini yersem daha çok kilo alırım korkuyorum valla bu demir eksikligi için başka bir şeylere bakicam tuketicem azar azar ben iki ay soğan kürü içtim enfeksiyon ve gebelik için ama olmadı ya gebelik

Hiç kilo yapmiyi bende kolay kilo alan biriyim ve gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz

Engel değil kuzum ileri boyutta olursa tüplere zarar veriyor benim 2 sene önce çok ileri boyuttaydı o bana sıkıntı yaptı ama senin ileri boyutta değil enfeksiyonun var biraz
Ben kürtaj olmuştum zaten gittiğim zamanlarda daha yeni olmuştum o zaman ama ondan sonra iki ay soğan kürü içtim onun temizlediğini düşünüyorum ya ağrım falan yok yani yanma.falan

kızlar adette ilk gelen akıntı gibi zamanı ilk gün mü sayıyoruz eğer öyleyse 4. günü hormon testi veriyor olacağım, doğru sonuç çıkarmı ki . 2. yada 3. günü yaptırın diyorlar ya
Canımm lekelenmen az değilse o günü 1 say ama çok azsa ertesi günü 1 say
İnşallah çok güzel çıkar sonuçların, 4. Güne kadar verebilirsin diyor bazı doktorlar, rahat etsin için
Bu testler insanı çıldırtır yaa bu sefer kesin hamişsin diyordum Bu ay inşallah güzel haberler alırız

Geçen ay bir de gecikmem vardı o kadar çok belirtim vardı ki kuzum sonu tabi hüsran oldu ay inşallah bu ay mutlu haberler alırız hepimiz
Geçen ay tam 6 gün gecikmem oldu buraya girip yazıyodum Zumruduanka96 sağolsun bi geldi yurt dışından üstüme test yaptım ama negatifti gecen ay ben gibi coktu gecikme yaşayan inişallah senden güzel haberler alırız

Kuzum nasılsın napıyorsun aklımdan geçirdim seni hiç görmedim bu aralarda seni bir baktım sen yazmışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…