💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bebiş sıkıca tutunsun, bizi de habersiz ve duasız bırakmayın olur mu?
Dualarım sizinle rabbim sizlerin de yüzünü guldursun. Hayırlı evlatlar nasip etsin. Sizde bana dua edin. Eşim göreve gidecek 3 ay yok. O gelene kadar sıkıntısız geçirmek dileğiyle. Kimsem de yok eş dost akraba bulunduğumuz şehir de... Duanızı eksik etmeyin

Allah yardımcınız olsun, tek değilsiniz biz de burdayız. Babası döndüğünde de cinsiyetini öğrenirsiniz inşallah kim bilir belki prensesiniz olur :)

Kizlaar benim bat 10 aralik benimle yakin olanlar sizde belirtiler var mi benim daha simdiden gogus uclarinda sizlama var yumurtlama desem ovulasyon yapmadim ama coktan catlamistir. Dollenmeden sonra hemen olur mu ki psikolojik belirti degil bu cunku bildigin sizliyor. Aklima gelenler ArasaNillGerek tatluboncuk ve diger kizlarim. Gecen adet donemine yakin gogus hassasiyeti yasamamistim.

Bat 8 Aralık benim regl ağrısı gibi ağrım var ara ara şişkin ve gazlıyım. Benim de tam tersi göğsüm hiç acımıyor, hassas da değil. Güzel haberler alalım inşallah :)

Bat 8 Aralık benim regl ağrısı gibi ağrım var ara ara şişkin ve gazlıyım. Benim de tam tersi göğsüm hiç acımıyor, hassas da değil. Güzel haberler alalım inşallah :)
Hadi insallah kuzum ilk defa 9 gun onceden sizlama yasayinca bi heyecan yaptim. Herkesin belirtisi farkli olabiliyor tabi

Hadi insallah kuzum ilk defa 9 gun onceden sizlama yasayinca bi heyecan yaptim. Herkesin belirtisi farkli olabiliyor tabi
Regl ile gebelik belirtileri o kadar aynı ki. Hiçbir şeyi kesin budur diye yorumlamak mümkün olmuyor. Sadece yoğun bir akıntım var inşallah canım ne diyelim :))

Regl ile gebelik belirtileri o kadar aynı ki. Hiçbir şeyi kesin budur diye yorumlamak mümkün olmuyor. Sadece yoğun bir akıntım var inşallah canım ne diyelim :))
Ben kupkuruydum nerdeyse akıntı olayına çok takılmayın canlar. Bir de normalde adete yakın insanın göğsü şişer ağrır ya ne bilim. Benim sıfırdı bunlar da

Bende de akinti olurdu hep bu ara pek yok benim ilk bebis olacagi icin hic kiyaslama yapabilecegim bir tecrubem yok acikcasi ama oyle diyorlar hep canim regl olacagim zannederken hamileymisim diyorlar.

Siz hamileleiginizi ne zaman kaç değerle öğrendiniz. Pazartesi günü sağlık kabının de veririm inşallah
Ben böyle öğrendim canım dün 725 oldugunu öğrendim çarşamba tekrar randevum var

Ben kupkuruydum nerdeyse akıntı olayına çok takılmayın canlar. Bir de normalde adete yakın insanın göğsü şişer ağrır ya ne bilim. Benim sıfırdı bunlar da
Benim de göğüs ağrısı sıfır diyebilirim, normalde daha çok ağrır hatta hahah
Bende de akinti olurdu hep bu ara pek yok benim ilk bebis olacagi icin hic kiyaslama yapabilecegim bir tecrubem yok acikcasi ama oyle diyorlar hep canim regl olacagim zannederken hamileymisim diyorlar.
Benim de aynısı ilk bebiş ilk deneme üstelik

Dr prufer gebelik testini öneririm. Hem fiyatı hem de çok net sonuç veriyo. Trendyol da yorumlarına bakın . Çoğu kişiye uğurlu geliyormuş. Ne kadar inanılır bilmem ama. Hassasiyeti yüksek kaset testmis. 10 TL ye almıştım ben eczaneden

Yaa. Baya uygunmusta fiyati ama ne zaman eczaneye gitsem önume ya artimed ya prodoctor cikariyolar onlarda 40 tl zaten bakayim trendyoldan yorumlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…