💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Seni yicem Vallahi bende umutluydum okdar agri sanci yanma geberiyrdum agridan baktigimda dedimki 9 ay snra dogurcam herhalde ama hepsi regli icin mis saglik olsun tatlim benim insallh sizin hayrli haberlerinizi duymak nasip olur buay kasmiycam cok uagrastikca kaciyor hirs yapiyrum kendimi incitmekten korkmaktan yoruldum ondan ara vermk bana iyi gelcek asko ama merk etme arada bir bakicam size dualarda bulusalim bebegim mucizler bizimle birlikte olsun

Canım sende klomen kullanmıştın değil mi? klomen ikiz ihtimalini artırıyor muymuş

Ay kuzum inşallah varya böyle bir tuhaf haldeyim bir yandan kendimi adet görmeye hazırlamaya çalışıyorum hayal kırıklığı yaşamiyim diye bir yandan da umut dolu oluyorum Allah sevindirsin hepimizi
Aminn bebeğimm Aslında en doğrusunu yapıyorsun kuzum heveslenip üzülmektense beklemediğin anda sevinmek en güzeli
İNşallah adetin gelmez de yarın güzel bi sevinç yaşatırsın bizee

Oyy bende seni yicemm Kuzum benimm sana iyi gelecek olan buysa öyle yap tabi inşallah kafanın içindeki sesleri susturup huzurlu bir ay geçirirsin sonrasında muhteşem bir dönüş yaparsın
Amiinn aminnn bebişim bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur yeterki inancımızı umudumuzu kaybetmeyelim

Canımm hemen yıkılmak umutsuzluğa kapılmak yok, bu ay olmazsa önümüzdeki ay
Herşeyin bi zamanı var..
Ama daha iyi hissedeceksen ara vermek iyi gelecekse ara ver tabii ki
İnşallah herşey dilediğin gibi olsun
Biz buradayız

Canım benim senin için ne iyi gelecekse öyle yap. Bende herkesi çok seviyorum benimle üzüldüler, sevindiler, endiselendiler dediğin gibi çok güzel destekler, temmeniler,dualar oldu. Aslında en iyisi çok düşünmemek her şeyin bir zamanı var ve inan ne zaman en iyi zaman bunu biz asla bilmiyoruz her şey dileğin gibi olur ve mucizene bir an önce kavusursun inşallah

Bence bebiş var kuzum. Yavaş koyulaşıyor sanırım

Canım görmedim galiba kusura bakma. Evet klomen kullandım ama çatlatma iğnesi kullanamadım. Doktor bana reglken klomen ve duphaston verdi. Bir daha da gitmedim ,gel demediği için
Anladım kuzum peki ilk klomen denemen mi bir de hangi günleri değerlendirdiniz ?

Canım sende klomen kullanmıştın değil mi? klomen ikiz ihtimalini artırıyor muymuş
Evet canım bu ay kullandım pazar günü bitti, klomen normalde de çoklu gebelik ihtimalini arttırıyor ama beni özellikle uyarmasının sebebi 2 tane yumurtam vardı kaliteli ve çatlatma iğnesi vurulduğum için muhtemelen ikisi de çatlayacak canım

Kızlar normalde ovu testi almayayım dedim. Hatta geçen ay olmazsa tekrar denememek niyetindeydim. Ama içime girdi bir kere yani şimdi de tekrar denemeden duramayacağım gibi. Ovu testi de söyledim bir de 30'lu, sonraya da kalsın diye . Stres olursam bırakırım diye düşünüyorum . Bir de geçen ay eşime de testleri gösterdim. En iyisi eşime göstermeyeyim size atayım. Bu sefer iyice silikleşmesini bekleyeyim. Geçen ay tam silikleşmeden nasıl olsa silikleşmeye başladı ve testim bitti diye bırakmıştım. 10 tane de gebelik testi sipariş ettim ama adetim gecikmeden yapmak istemiyorum (göreceğiz bakalım ). Bir de denemeye başladığımızdan beridir genel olarak bi duygusallaştım sanki. Sizde de oldu mu böyle ya?

Kuzum ben yumurtlama döneminde sürekli ağladım yatıyorum ağlıyorum kalkıyorum ağlıyorum video izliyorum ağlıyorum aşırı duygusaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…