💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ayy bu görsel çok iyi oldu valla sağol canım çizelgeyi hemen favorilerime ekliyorum
Kuzum yukarda sordum ama görmedin sanırım klomen kullandın sanırım bu ay peki çatlatma iğnesi de kullandın mı ? E2 değerin ve yumurtaların nasıldı ?

Canim hayrli olsun masallh katlanarak cogalsin senin adina cok sevindim darisi bizlerin basina allah kucagina almayi nasip etsin mis kokulunu cennetinden emanetin mujdelenmis

sacibelinde B bernaad benaroz Merveeee57 tatluboncuk kizlarim ve etiketleyemedigim kizcelerim belki beni merk ediyrsunuz diye yaziyorum bugün 15.gün ve kirmizilar geldi.. 1 gun gecikme oldu sadece okadar sanci agri cektim hepsi regli icn hazirlikmis mucizeme bu ayda kavusamadim bana hep destek oldugunuz icin yanimda oldugunuz icin allah razi olsun buay serbest takilcam kendimi biraz topladiktan snra insallh donerim araniza hakkinizi helal edin canlarim benide dualarinizdan eksik etmeyin hepiniiz dikakt edin kendinize mucizler bizimle olsun allah bize merhamet etsin cok opuyrum hepinizi canlar

Zumruduanka96 canim beni listeden silebilirsin umarim mucizelerimize kavusmak dilegi ile

Son düzenleyen: Moderatör:
Cok iyi masallah iyi yapmissin kuzum. Kafaya takacagina gidip baktrmak en iyisi. o zaman pazartesi kalp atimi gorebilir miyiz acaba ya? Bebis gorunur gorunmez de kalp atimi oluyor mu acaba nasil oluyor?
Canım doktor 3-5 güne görünür dedi yolk sac oluşmuş zaten burdan beslenecek bebek dedi. Onu da gösterdi ama bana verdiği görüntüde çok net değil ekranda daha netti o şey. Ordan gösterip anlattı. Pazartesi benim 5 gün olacak zaten. Ben en sonki kandan sonra hiç kan vermemiş oldum sadece ultrason takibi yapıldı gibi oldu 3 kere

Belirtin var mıydı canımm. Benim bugun tahmini 11.gün bat 11 Kasım tahmini o da. Regl kaç gün kala çıktı canım. Ben test yapmadım belirtim yok diye

E2 icin laboratuvarun referans araligi ne gosteriyor kuzum? Ben 400e kadar normal diye biliyorum ama olcum tekniğine gore degisiyordur belki bu deger araligi. Doktor yorum yapti mi dusuk degil de zaten. Yuksekse bile ne olduguna dair?

Iliski bizde her gun oldu kuzum. 3 gun arka arkaya. Cuma aksam igneyi yap demisti dr. Cuma cmt pazar iliski demisti. Ama cmtsi pazar pazartesi oldu iliski. Bence sperm sorunu yoksa gun aşırı fazla tedbirli bir yaklasim oluyor. 11de yapacaksan igneyi bu aksam ve yarin aksam ve bir sonraki aksam denerdim ben kuzum ama yine de sen bilirsin tabi. Yarin aksamki iliski ozellikle ignenin 36. Saaatine denk gelir. Zaten agridan anliyorsun catlamanin oldugunu

Ahahahherkesin takip sistemine kimse karisamaz. Ben de betaciyim. Bebis kese var mi yok mu hic bilmiyorum ama betanin duzenli artışı beni rahatlatiyor. Yarin da son bir kez kan veririm sanirim. 4 gun gecmis olacak. Sonra da muayene zaten

Kuzucummm bence hep aramızda ol inan birbirimize destek olarak bu süreci atlatıyoruz Allah büyük inşallah herşey bizim için çok güzel olacak inşallah öbür ay da mucizene kavuşursun

Nerden aldin kuzum. Hepsiburada epedy saticisi mi. Onun haricindeki her yer beyaz gonderdi bana cunku

Kuzum bir gebenin günlüğünü takip ediyor musun tam yumurtaların çatlayacağu ovülasyon testinin pik olduğu dönemde estradiol yani e2 değerine baktırırsan sana yumurtanın kaliteli olup olmadığını söylermiş ve 200 üstü olunca o ayki yumurtan sağlıklı olurmuş senin bence değerin süper

Kuzucummm bence hep aramızda ol inan birbirimize destek olarak bu süreci atlatıyoruz Allah büyük inşallah herşey bizim için çok güzel olacak inşallah öbür ay da mucizene kavuşursun
Aminnn Hepbirlikte kuzum kvusalim mucizelerimize rabbim merhmet etsin

Guzel pik olmus dun canim. Bugün catlamis. Insallah denk gelirler. Bir iki gun daha devam edip bekleyise geçebilirsin. 10 gun sonra guzel haberle gel

Ameliyat konusunda net bisey soyleyen yok galiba bu konuda kuzum. Insallah hic o sureclere gerek kalmadan bu ay hamis kalirsin da dogum yaparken o sorunu da cozuverirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…