ekim anneleri aranızda benim gibi diş etlerinde sorun olan varmı ?

tahaecrinRY

EVLİ MUTLU 2 ÇOCUKLU :) :)
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
441
1
canlarım ya ben 29. haftamı doldurmak üzereyim artık.diş etlerim şiş ve kırmızı ve çok kanıyolar,sürekli tuzlu gargara yapıyorum,fırçalıyorum amaa nafile diş doktoruna çıktım tedavi edilmesi gerek ilerleyebilir dedi. tekrar çıkıcam iyi bi doktora..az kaldı doğumdan sonra başlasam,bakalım sorucam doktor ne diyecek gebelik hormonları arttığı için oluyomuş .Son 3 aylık dönemde tedavi etmiyolar diye biliyorum bilgisi olan varsa lütfen yazsın...herkese sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum....a.s.

benim aynen öyle, hiçbişey de yapamıyorum, hormonlardan kaynaklanıyormuş , tuzlu suyla gargaraya devam

selam bende ayni dertten muzdaribim malesef senağlamaama benim tek disimin eti kizardi doktora gittim ama tedavi yapamayacagini söyledi sadece gargara ama igrenc koktugu icin yani en azindan bana öyle geldiCADIARZU:1hug: tuzlu suyla gargara yapiyorum benim korkum dogumdan sonra düsermi diye cünkü cok kötü gözüküyor azcikta sallaniyor gibime geldi insallah dogumdan sonra gecer tek umudum bu herkese sevgiler

bu sorun bendede var olur olmadık yerde kanıyor.tadından anlıyorum veya milletin ağzımın içine düşercesine bakmasından.bazı zamanlar zor durumda bırakıyor.maalesef bizlerden baska kimsede bilmiyor bunun hamilelikten kaynaklandığını yanlıs anlıyorlar bakımsız sanıyorlar..:çok üzgünüm: fırcalama sırasında hele cenemin altına kadar kanlar süzülüo feci şekilde:çok üzgünüm: korkuyorum ister istemezbenneyaptımki umarım hamilelikten sonra sorun biter..tuzlu suyu hiç duymamıstım..nasıl yapıosunuız:sm_confused: günde kac defa?cok mu tuzlu olması lazımmıs:sm_confused:

bende 29 haftalığım benimde dişlerim çok kanıyor ama doktora söylemedim,doğumdan sonra tedavi oluruz artık.gerçekten bebekleri riske atmayalım

CANIM BEN SADECE GARGARA YAPMAKLA KALMIYOM TUZU DİŞLEİMR VE KIZARIK YERLERE SÜRÜP OVALIYORUM SONRA AĞZIMA SU ALIP GARGARA YAPIYORUM İYİ GELİYO,EŞİMEDE PARADONDAX DİŞ MACUNU ALDIRDIM TADI BİRAZ KÖTÜ AMA İYİ GELDİ SANKİMM SENDE ALDIR DOĞAL DŞ MACUNUYMUŞ ÖLE YAZIYO DİŞ ETLERİ İÇİN..İSTERSEN KÜÇÜK BİR BARDAĞA TUZ KOY AZCIKTA SU ONUNLADA YAPABİLİRSİN GARGARAYI AMA SÜREREK YAPINCA DAHA ETKİLİ TADI KÖTÜ OLUYO ,FAKAT BEBEKLERİMİZ İÇİN KATLANACAĞIZ MECBURENgamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…