ekilli Bacaklar ?

freesecret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
85
1
kızlar daha konuyu nasıl anlatıcağımı bile bilmiyorum kafamçokkarıştı bazı bayanlarda alt bacağının arkasıyla baldırları daha çıkık duruo daha doğrusu daha kaslı ama top gibi değil :ecrin_bebek: ya böle olunca ayak bilekleride hoş duruyo ince falan . benim sorum bu olay doğuştanmı yoksa çalışılarkmı yapılıyo . benim bi arkım koşucu ve dediim gibi bacakları var bitanesyse bacak çalşmış belli altta üstte top top kötü duruyo :eek:lmaz: bi fikriniz varsa yardımcı olurmusunz ? :kedi:

demek istediğini anladım ama genetik bişey sanırsam 7 yaşında kuzenim var bacakları öle aynı bileği ince gösteriyo... at gibi bacakların var diye kızdıırırım hep çocuğu :KK70: sporlada toplanabilir bence çünkü koştuğun zaman o bölgeler çalışıyo e buralar kaslanır toplanırsa dediğin gibi olur bence canım.. ama bunlar sadece benim fikrim..

cnm benim bacakların aynı anlattığın gibi ama ben hiç memnun deilim:umursamaz:bende aksine girintisiz çıkıntısız dümdüz bacaklarım olsun istiorm mafoldumben senin bacakların şuan nasıl bilmiorm ama ben çocukluk ve gençlik yıllarımda çok ağır sporlar yaptım dediğin gibi top top deiller ama önden ve arkadan çıkık çıkık duruolar bileklerimde çok ince..fitness salonlarında bacak için aletler var onlarla o bölgeleri çalıştırarak istediğin sonuca ulaşabilirsin yerimsenibenbenim tek memnun olduğum şey 26 yaşına geldiğim halde hale tek bir seluittimin olmaması.. yine de sen bilirsin sorun olursa seve seve yanıtlarım

tşk ederm canlarım zemuszemus ama bnm bcaklarım cidden çok kötü bileklerim kalın çıkıntıda yok :gitme: ama bacak çalışcam artık napalım

benimde zayıflıktan düz ama stun gibi diyorlar neresi stunsa bildğin zayıf yani

cnm bildiğim kadarıyla bilekleri inceltebilceğin bişey yok onları öyle kabul edip sevmeye çalışıcaksın yerimsenibenceydacım herkes sutun diosa vardır bi bildikleri ince daha iyi bencede yerimseniben

geçen yıla kadar bacaklarımdan sorunum yoktu sonra kilo almaya başladım bigün bi arkadaşım senin bacağında çarpıklık var dedi ogünden bu yana taktım ve moralim çok bozuk egzersizle düzelebilirmi acaba yada kilo versem

slm kıslar bi kaç yere de yazdım burayada yazayım belki işinize yarar o dedğin bacak şeklı sporla oluor .çunku 2 aydır bende sadece bacak ve popoyu çalıştırıoum.neticelerınıde alıorum çok şukur bacaklarımdan şikayetım yok ama fazla guzellık göz çıkarmaz. bir buçuk 2 ay olacak işte senın dediğin gibi bacaklarım şekıllenmeye başladı arka taraflarıda senın dediğin gibi oldu ve on bacak kaslarım çalıştığı için hafif one dioğru çıkıntı yaptı. çirkın bi kas kutlesi yok tabi aksıne daha sexi ve şekıllı bacaklara ve ayrıyetten popoya sahıp oldum .gunde 45 dakıka çalıştırıorum ben. size bi link atıyım ben belkı yaparsınız .
KALÇA EGZERSİZLERİ AYROBİK HAREKETLERİ video - KAAN ile ZAYIFLAMA - Blogcu
ilk setlerım 8+8 16 lıktı şimdi 80 lere kadar çıkıorum . hadi bakalım kıslar sizlere guzel bacaklı gunler diliorum

X