ek gidalarla beraber su vermek????

ben aksam bugdayli kasik mamasi veriyorum doktrormuza sordum

ver su istedigi kadar icebilir dedi.ama benim lokum suyu cok sevmiyor galiba

biberondan icmiyor bende bardakla veriyorum ozaman birazda olsa aliyor.

ben veriyorum tabiki.su biberonu var ayrı bi tane.ucunda da en küçük delikli uçlardan takılı.istediği kadar içiyo o biliyo bırakacağı yeri yani öyle fazla içmez ama bazen yanmış oluyo nasıl yapışıyo bi görsen.gece özellikle susuyo.çorba muhallebi falan yediği için susarlar vermek lazım.

bnende muhallebilerden sonra pürelerden sonra veriyorum derinin dediği gibi o biliyor duracağı yeri bazende kanan kana içiyorlar zeytinyağlı sebze püresinden sonra özellikle..

bende içiremiyorum ya ne yapmak lazım, kaşıkla, sulukla, biberonla herşeyle denedim ama içmiyor hemen çıkarıyor, ne yapmak lazım bilen varsa yol göstersin

ben cay kasigiyla. veriyorum.biberonu sevmedi oglum cunku.bazen iciyo bazende cikiriyo.cikardigi yerde zorlamiyorum bende.ama bezleri bazen cok agirlasiyo sik degistirmeme ragmen, acaba cokmu su veriyorum diyorum kendi kendime.

ben de her mama yedirişimden sonra su veriyorum,aldığı kadar içiyor.ne fazlasına zorluyorum ne az veriyorum.

her ek besının arkasından mutlaka su verıyorum bazen azıcık ıcıyor bazen bıberonla oynuyor
keyfıne bıraktım ıhtıyac hıssetse ıcer dıye dusunuyorum

ben de ek besinlerden sonra veriyorum öyle çok içmiyor ama ne kadar içerse kar diyorum. anne sütü aldığı için su ihtiyacını oradan karşılıyormuş o yüzden çok içmiyormuş ama yine de ek gıdalardan sonra mutlaka biraz veriyorum biberonla

bizimki suyu görünce saldırıyo resmen ama ben hala yalnız anne sütü verdiğim için su vermiyorum..

ek gıdaya geçmedik biz daha..

bende ilaçlArından ve ek besinden sonra veriyorum.genelde 2-3 çay kaşığı alıyor gerisini çıkarıyor.

sağol ester bende arada bir çay kaşığıyla veriyorum kıyamadığım için aynen..

benım oglusumda sevmıyor suyu. kasıkla bır kac defa verebılıyorum bıberonla ıcmıyor cunku tukuruyor.

X