EK GIDA ZAMANI

KuzuUraz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
21
13
34
Merhaba sevgili anneler
Mersk ettiğim bir şeyi sormk istyrm size geçn gün markette hero bayb kavonz mamalrı dikkatimi çekti..küçük kavnzlrn üzernde4+yazıodu bebeği 4 aylıkken bu mamaları kullanp tecrübe edinen annelrn önerilerini tavsiyelerni merk ediyrm bizmde 3. Aymız btio bayrmda tatile gtmyi düşünüorz eğr kavnz mamalrı yiyebilickse bnads çok rahtlık olur die düşünüorm

Ben hazir hic bir sey kullanmadim ne bir mama ne biskuvi ne de hazir herhangi bir yiyecek suan 14 aylık ve hala da kullanmiyorum...6 ay boyunca su bile vermedim bebegimi emzirdim sonrasinda da teker teker meyvelerle sonra yogurtla derken pure ve corbalarla devam ettik... bence ilk 6 ay sadece emzirmelisiniz sutunuz mu yetersiz neden kavanoz mama kullanmak istiyorsunuz ? O meyveleri kendiniz de hazirlayabilirsiniz cok zor degil üstelik taze ve daha saglikli olur...

Ben hazir hic bir sey kullanmadim ne bir mama ne biskuvi ne de hazir herhangi bir yiyecek suan 14 aylık ve hala da kullanmiyorum...6 ay boyunca su bile vermedim bebegimi emzirdim sonrasinda da teker teker meyvelerle sonra yogurtla derken pure ve corbalarla devam ettik... bence ilk 6 ay sadece emzirmelisiniz sutunuz mu yetersiz neden kavanoz mama kullanmak istiyorsunuz ? O meyveleri kendiniz de hazirlayabilirsiniz cok zor degil üstelik taze ve daha saglikli olur...
Sütüm yetmio süt arttırıcı damla kullanıyrm o işe yaramaya başladı günde iki defa mama alıo yinede..bnde hazr bişy kullanmyı düşünmüorm tatilde işi mi kolaylştrr mı acaba diye düşündm zaten mama aldığı için ..bazen saatlerce emio yine aç kuzum uyuyamıo mama veriorm doyup öle uykuya dalabliı

Sütüm yetmio süt arttırıcı damla kullanıyrm o işe yaramaya başladı günde iki defa mama alıo yinede..bnde hazr bişy kullanmyı düşünmüorm tatilde işi mi kolaylştrr mı acaba diye düşündm zaten mama aldığı için ..bazen saatlerce emio yine aç kuzum uyuyamıo mama veriorm doyup öle uykuya dalabliı
evimde kesnlkle kndim hzrlrm ama otelde imkanm olablr mi acaba

Anliyorum sizi rahat etmek istiyorsunuz ama bebeginiz daha cok kucuk madem mama kullaniyorsunuz ona devam edin... ayrica kavanoz mamalari ile ilgili bi cok olumsuz sey okudum sikayetvar sitesine bi bakin derim.

Evt bnde araştrdm pek olumlu şyler duymdm..kullandpm damlada işe yaramya devm edio bu arada mamayı o kdar az içioki artk nerdeyse komple anne sütü alıo kuzum inş böle devm eder

Inşallah canım madem sutun var sutunu artirma yollarina bak
Ve baska bisey verme surekli memeyle haşir neşir olursa sütün bollaşır zaten.
Inan emzirmek butun gidalari,mamalari vermekten daha kolay
Memeyi daya agzina,sicaklıgı hazir, tadi,vitamini herseyi bebege gore ayarlı zaten bide anne sevgisi şefkati daha ne olsun♥

X