Eğer Sewgiliniz Size Gereken Değeri Vermiyorsaaaa!!!

S

she_qer

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi she_qer
Eğer sewgiliniz size gereken değeri vermiosa yöntem çok basit bence ona sürekli aşkm neden böle yapıosun aşkm neden şöle dwranıosunn fln gibi sorular sormayınnn sakınnnnnnnnnn !!!!naniknanik çünkü bu onu dahada şımartırr nede olsa bensiz yapamaz bensizlkten korkuoo fln die düşünür sizin hakkınzda en iyisi umursamıcaksınız o size nasıl dwranıosa aynı muameleyi sizde gösterinn en fazla bi-iki gün içinde hemen paçaları tutuşup gönlüzü almaya calşcaklar arkadşlar gercktenn kaçan kovalanıooo biz kızlar her zmn kovalayan deil kaçan olmak zorundayızz ee tabi mutlu olmak istiosakkk :içelim:

• Konu Sahibi she_qer
Kesinlikle canımm sana katılıyorum erkeklere yüz vermeye gelmiyo hemen şımarıyolarkafamçokkarıştı

• Konu Sahibi she_qer

doğru söylüyosunda canım onun da ayarlamasını iyi yapman gerekiyor bir süre sonra karşındaki insan için çekilmez hale gelebiliyorsun ..bu kız ne yapsam mutlu olamıyor düşüncesine girip karşındakini kaybedebilirsin...fazla naz aşık usandırır yerimseniben

• Konu Sahibi she_qer
bu sebepten dolayı bugun erkek arkadasımdan ayrıldım kızlar bıktım artık hakettiğim degeri görememkten günlerce uzak durdum umrumda değil gibi davrandım bu sefer de suçlu ben oldum olmadı bitti

• Konu Sahibi she_qer
bu sebepten dolayı bugun erkek arkadasımdan ayrıldım kızlar bıktım artık hakettiğim degeri görememkten günlerce uzak durdum umrumda değil gibi davrandım bu sefer de suçlu ben oldum olmadı bitti

en iyisini yapmışsın şekerim şu 3 günlük dünyada değer bilmeyen öküzlerle vakit harcayacak değiliz seni destekliyor ve katılıyorum....Şeniz a.s.

valla bana öyle trip yapanlara tekmeyi atarım ki attım da ok da mutluyum tavsiye ederim...Kötü Kazen a.s.

• Konu Sahibi she_qer
Kaçcaksın ama boş da bırakmıycaksın.Çok boş bırakırsan da bu sefer ayrılık oluyor.

• Konu Sahibi she_qer
sadece ufak oyunlar oynamak lazım.aslında idare etmek bir kadını idare etmekten daha kolay.hayır demeyi bilmek kendinin onun için nasıl bir nimet olduğunu göstermek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…