eğer hamileysem ağır kaldırmamaya özen göstereyimmi?

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
slm kızlar bu ay umutlu gibiyim sanki hamile kalmışım gibi hissediyorum.eğer öyleyse ağır itaşımamaya dikkat edeyimmi?bu soruyu size sormamda maksat benim 2 kanamalı düşüğüm oldu.ne dersiniz bir öneriniz varmı?a.s.

tabıkı de agır kaldırma ve kendını fazla yorma inş hamılesındır dıger dusuklerının sebebı neydı

canım rahim perdem vardı ameliyatla düzeldim sayılır.sayılır diyorum ameliyattan sonra daha hamile kalamadım bilmedende bir hata yapmak istemiyorum.dediğn gibi inşllh hamileyimdir.saol canım

Düşük tehlikesi olan kişilerde ağır kaldırmak , tehlikelidir .Bence dikkat et .

Son düzenleme:
Dikkat et tabii ki canım... Umarım hamilesindir:)

adetine kac gun var?
eger supheleniyorsan dikkat et canim,kendini cok zorlama...

Bence de dikkat etmek lazım. Benim de durumum benzer, bir düşüğüm oldu. reglime 3 gün var, belki hamile olabilirim ama ağır kaldırıyorum bugünlerde yeğenim var, azı diş çıkarıyor ve benden başkasına gitmiyor. mecburen kucaklayıp dolaştırıyorum..
Hamile olduğumu öğrenirsem dikkat ederim mecburen..

canım eğer öyle bir ihtimal varsa ve zaten gebelik için bi uğraş varsa dikkat etmen şart canım..
Kesinlikle ağır kaldırma İlaç kullanımı falanda yapma sakın
İnşallah hamilesindir ttalımm
Allah isteyen herkese nasip etsin a.s.

Eğer hamileysem ağır kaldırmamaya özen göstereyim mi?

Çok başarılı bi soru olmuşkaydirigubbakcemile3

Hiç özen gösterme canım..kaldır kaldırabildiğin kadar:hooray:

Canım benim tabi özen göstermen gerekiyo.Yani hamileleliğin altın kurallarından biri zaten bu.Ağır kaldırma

adetine kac gun var?
eger supheleniyorsan dikkat et canim,kendini cok zorlama...

canım aşağı yukarı 10 gün felan var ama bilemiyom hani belki olabilir diyorum.inşllh da olur.dualarım sizin içinde aynı.amiiiiiiiiiiiiiiin

yanıtlarınız ve dualarınız için hepinize ayrı ayrı teşkkr ederim canlarım Allah bu ay hepimizin evlat hasretine bir son versin inşllh hamile kalır sağlıkla kucağımıza alırız......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…