Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

baya eski bi topic ama ben bu diyeti uygulamaya başladım
tamamıyla değil yaşım küçük greyfurt falan yiyorum gün içinde dün kuru kayısı yedim mesela
bakalım ne kadar kilo vericem :)
spor da yapıyorum 1 haftada baya gider umarım
başka yapan veya yapacak olan var mı ?

Basladim canim 3 gün yapabildim yine :) 2 kiloverdim ssuan diyet yapicak gücü bulamiyorum kendimde :) sadece kilo almamaya dikkat ediyorum bi ara yine yapicam bu diyeti

Basladim canim 3 gün yapabildim yine :) 2 kiloverdim ssuan diyet yapicak gücü bulamiyorum kendimde :) sadece kilo almamaya dikkat ediyorum bi ara yine yapicam bu diyeti
3 günde 2 kilo da çok güzel:) İnşallah ben de 1 haftada 5-6 hatta kilo veririm spor da yapıyorum belki daha çok etkisini görürüm tabi sporu bırakmazsam 1 mart a kadar bi 5-6 gitse o kadar güzel olucak ki o zaman erkek arkadaşımla görüşücez nasipse ve ben onu şaşırtmak istiyorum

O zaman biraz sabir ve istikrar gostermelisin sakin pes etme :) 1 hafta yaparsan 4 kilo verirsin bence fazlasini bekleme :) ama Azmet sakin birakma

O zaman biraz sabir ve istikrar gostermelisin sakin pes etme :) 1 hafta yaparsan 4 kilo verirsin bence fazlasini bekleme :) ama Azmet sakin birakma
4 bile çok iyi yeter ki gitsin kilolar!!
spor da yapıyorum İnşallah daha çabuk veririm metabolizmam sanırım çok hızlı değil 18 yaşındayım gerçi belki daha çabuk veririm bakalım :) bugün pek bi şey yemedim ama bol bol spor yaptım bakalım incelme görüyorum kendimde ama tabi daha yolum var

Arkadaslar nasıl gidiyor. şimdi kara bugday yapıyorum. 2 hafta sonra bu diyete başlamayı düşünüyorum. tecrübelerini yazarsaniz sevinirim
ben tamamıyla uymuyorum ama yine de tavuğu çok sevdiğim için sorun olmuyor yani seviyorsanız zevk alarak yaparsınız bence :)

arkadaşım ne kadar süredir yapıyorsun. bir de nasil bir sonuç aldın.
ben dediğim gibi tam uymuyorum bazen daha az bile yiyebiliyorum mesela şimdi kahvaltıdan biraz önce az greyfurt kahvaltıda 2si bir arada biraz elma ve biraz da muz yiyorum spor yaptığım için karbonhidrat da almam gerekiyor siz de kendinize uyarlayabilirsiniz bence
nasıl bir sonuç aldımm yani regl dönemim çok yakın ama yine de vücudumda incelme var tabiki
ben yanlış hatırlamıyosam cuma günü başladım :)

Çok eski bir topik. Arada bakıp okuyorum. Her niyetlenişimde olmuyor bir nedenle.
Bu pazarteside başlayacaktım yine olmadı. Herhalde sadece tavuk değilde diğer protein kaynaklarını da yemeye çalıştığımdan veya salata yapmaya üşendiğimden mesela, hep kalıyor.
Yarın tam uymaya çalışacağım. En azından menümde tavuk yoğurt ve yumurta olacak.
Haydi bismillah...

Sabahtan beri iki filtre kahve içtim. Yasak ama abartmadan ben çay kahve içiyorum.
Saat 2 de tavuk ızgara ve salata yedim. Şimdilik bu kadar. Ha bir de bugüne bir dua bırakalım;
' Görünen ardındaki görünmeyeni bana sezdir Allahım.'
Çok üzgünüm. Beklediğim iş olmadı.

Bugün yapamadım diyeti. Dağılmış vaziyetteyim. İnş. Cumartesi başlıyorum. Bir nevi protein diyeti. Şöyle bir ay dayanabilsem zaten yetecek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…