Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Selam bende Pazartesi başlayayım diyorum çok sıkıldım 1 haftadan ne çıkar ama ben sabahları elma salatalık yiyeceğim umarım sıkılmam tavuktan 5 kilo versem yeter ilk etapta

hosgedın canım .bende bugun basladım ama oglen yemeyı sulu kofte yedım ekmeksız. acab etkıler mı ? boyun kılo n kaç senin canım

bugün şuan itibari ile başlamış bulunmuktayım ve sabahta olsa o kadar lezzetli geldiki çok güzel bir öğündü inş. bu hafta 5 kiloyu veririm ardından da 3 günde 2 kilo yada toplam da 7 kilo verirsem varya oooo super olur ya vermem lazım artık bıktım kesin kararlıyım önce bi şok diyet sonra tekrar sağlıklı diyetle devam edeceğim.. herkese bol şans bol bol irade bugün sabah 79.7 kg idim gün gün yazacağım ....

Ben tam uymasam da başladım diyebilirim sabah muz ve ceviz arada da ceviz yedim öğle salata tavuk yoğurt akşam da salata tavuk acayip şişim ama bakalım dikkat edeceğim ne olacak

ilk günüm çok güzel geçti akşam yürüyüş esnasında zorlanmamak için bar bardak ayran içtim yürüyüşten gelince de bir elma yedim biliyorum yememem gerekti ama bugün yemicem sadece ayran ama buna rağmen sabah tartı -900 gramı gösterdi yani bir kiloya yakın şu bi haftada 5 kg versem yeter bana çok mutlu oldum...

Benimde 2. gunumdu bu gun 2 gunde anca 900 gr.gitmis.pazar gunune kadar yapicam bakalim 3-4 kilo gitse motivasyonum artar.o kadarda spor yapiyorum ya

dün sabah ve öğlen gayet iyi idi uydum ama saat 16:00 dayanamadım bir çikolata yedim akşam yine salata ama yanında patates yoğurtlamasaı vardı bir de yufka ekmeğini görünce dayanamadım 4 tane rulo yapıp sigara böreği boyutunda düşünün 4 tane yedim ne pım çok özledim ama bunarağmen açtım dün ççok zordu ve giden ise sadec -100 gramdı sinirim bozuldu bugünde yapmıyorum ama yine ağırlık normal salata takılcam..

Bende devam edemedim çünkü hasta oldum tüm gün yattım şimdi de çok halsizim artık diyet yapamayacağım galiba tüm inançlarını yitirdim

ben bugün başladım bu diyete bakalım nasıl olacak...
8 dk göbek hareketleri yaptım,
2mil walk at home
3 öğün tavuk + salata
2 kupa yeşil çay(3 e de cıkar bu)
bakalım yarın ne olcak,

merhaba hanımlar;

Geçen sene bu forumu düzenli takip ediyordum ve bu diyeti yapmaya başladım 1 haftada hiç erimeyen göbeğimde biraz hareketlenmeler görmek beni çok mutlu etti
Ama sonra evimden uzak bi yerde olan iş değişimi nedeniyle bırakmak zorunda kaldım ve yediklerime de dikkat edemedim. Şimdi tekrar başlıyorum. Her diyet topiği bi süre sonra bırakılıyo fakat bu topic sürekli kıpır kıpır:) demek ki gerçekten devam edersek iyi sonuçlar alıyoruz. ben sabahları tavuklu salata değil de sade veya yumurtalı salata yiyordum. Çünkü sabah tavuk gerçekten biraz mideme dokunuyor. Salataya da allah ne verdiyse bütün yeşillikleri koyuyordum semizine kadar:) ekstra renklendirici olarak da mevsimine göre havuç kara lahana domates ve kırmızı biber....ve de asla dışarda tavuklu salata yemiyordum. İçine hangi yağdan koydukları belli değil, tavukları da yağda ızgara yapıyorlar. Bir de ben b-fite gidiyorum akşamları spor için.
Diyeceğim o ki Pazartesi tekrar başlıyorum ve bu topiği de her gün edebildiğim kadar takip edicem. Egeada'ya da bu diyet programını bizimle paylaştığı için çok teşekkür ediyorum. Herkese kolay gelsin hanımlar

Merhaba;
Yarın bende başlamak istiyorum,doğumdan sonra bildiğin yiye yiye 80 görmüş bulunuyorum.İşin kötüsü kendimide kilolu görmüyorum.Bende genelde öğle olur zaten kilo alınca zayıf,zayıflayıncada kilolu hissederim =D
Neyse bayanlar listeye benide ekleyin,asla motive olamıyorum.diyetisyene bile gittim ama tatlıyı b kaçırdımmı bende ipler kopuyo işin rengini kaçırım gece bile yemeye başlıyorum.ne olacak bu oburluk halerim Allah'ım..Bir umut baharında etkisiyle yaza kadar zayıflarım ümidiyle.Hayırlı olsun,İnşallah zayıflarız.hepinize öpücük en kocamanından ; )

Günaydın;
Şimdi ben sabah sabah tavuk salata ikilisinin yerine;yumurta ,peynir, süt üçlemesi yapmak istiyorum..
Emziriyorum ben çünkü kalsiyuma gereğinden çok ihtiyacım var.
Hadi Bismillah ; )

mrb ark lar ya 7. gunum harfiyen uydum diyete ancak 1 kilo gitti daha sizce başka ne yapmam gerek imdaaattttt

geçen yaz bu diyeti bende yaptım ama çok uzun sürdüremedim midem bulandı tavuktan
diyeti yaparken sporda yaptım, biraz kilo vermiştim
belki tekrar yaparım yada sadece akşamları tavuk salata ayran olarak sürdürürüm
bu diyeti bizimle paylaşan egeadaya teşekkürler

Egeada ben üç gün once diyete basladim kendi capimda bişeyler yapiyprum. Bir cocuk annesi 25 yasindayim iki sene oldu dogum yapali ve 1.68 boyunda 74 kiloyum hedefim 60 olmak. Ben senden destek istiyorum. Insallah bu on kilodan kurtulurum. Bu nazik davranisin icin tesekkur ler tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…