Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

noldu merak ettim toplamda kaç kilo gitti? :))

dun sabah 69 kilo ciktim tartida fakat dun yemek yedim sonra tatlida yedim ve bugun sabah tartida 70.7 yi gordum. anlamadigim coook abartili yemedim. yedim ama bu kadar degil. nasil bu kadar kilo alabiliyorum. moral falan kalmadi. ben ramazanda bu durumda 10 kilo rahat alirim. vey aksamlari sadece salata yicem. fakat ne zamana kadar salatayla beslene bilirimki???

1-2 gün yemene dikkat et 69u görürsün. benimde bi ara 65-65,5 falan oldu sonra dikkat ettim yememe 64 te sabit kaldı şimdi. moralini bozma sadece salatada olmaz başka şeylerde yemen lazım

sonlara doğru bıkkınlık geliyo ama olsun :) tatlıdan ve pideden olabildiğince uzak durmaya çalışmamız lazım.

bu baslıgı görünce ve okuyunca nasıl mutlu oldum anlatamam:) cok teşekkur ediyorum paylaştığın için.
yarın bende baslıyorum ancak ilk 2gün pirinç lapası diyeti yapacagım toksinleri atmak için.
sonrasında da bu diyete başlayacagım inşallah
sonucları bildirecegim
suan ki kilom 58 boyum 1.69 hedefim 50kilo inşallah:) muckk

selamlar bayadır yazayım diyorum fırsatım olmadı ..
bu diyeti denedim harfi harfine olmasada . yakın bir arkadaşımda denedi o harfiyen uydu ...
sonuç olarak 10 gün cıvarında 3 kilo verdik ama sonrasında 2 kilosu geldi . çok az yiyip dikkat etseniz bile çogu geri geliyor . çünki kaslardAKİ SUYU KAYBEDİYORSUNUZ . KARBONHİDRAT YİYİNCEDE GERİ GELİYOR .

eh sonuçda 10 günden fazla tavukla gidakladıkdan sonra 1 kilo kadar vermiş oldum onuda tatile gidince 2 kilo olrak geri aldım .
sonuç elde var 0 YANİ NORMAL BİR DİYETLEDE BU BİRKAÇ HAFTAİÇİNDE BU 1.2. KİLOYU VERİRSİNİZ .. HA BEN DAHA UZUN YAPARIM DAHA İYİ SONUÇ ALIRIM HAFTALARCA TAVUK YİYECEK KADAR SABRIM VAR DİYORSANIZ ORASIDA SİZE KALMIŞ ..
EVET BENİM VE ARKADAŞLARIMIN YAŞADIGI DURUM BU . BELKİ GÜZEL SONUÇ ALAN VARDIR BİŞİ DİYEMEM TABİ. SONUÇDA TECRÜBEMİ PAYLAŞMAK İSTEDİM .

YUKARDAKİ MASUM ARKADAŞIMIZADA TAVSİYE ETMİŞTİM İLK GÜNLERDE ...ÇÜNKİ O ZAMANLAR GÜZEL KİLO VERİYORDUM ODA VERSİN İSTEMİŞTİM ...

ONDAKİ SONUÇDA FARKLI OLMADI KENDİSİ İSTERSE YAZAR AYRINTILARI

[ı][ı]ilk 2 ggünde 1.300 verdim çünkü önceki günler bol kaçmaklıydı
ve vücut suyu attı ödemi attı sonraki 8 günde ise sadece 200 gr verdim

10 gün gıdakladım onamı yanayım, paramam mı yanayım,bilemedimm.
Hepside geri geldi zaten sebze meyve yemeye başlayınca...

Emeginize yazık arkaşlar[/ı][/ı]

önermiyormusun canım bu diyeti anladıgım kadarıyla

merhabaaa herkese incecik olmak ylunda başarılarr.... ben 4 gün kadar yaptım bu yöntemii daha doğrusu 3,5 gün 2,5 kilo kadar vermştm ama yorumları okuynca bırakmştım.. 4 gün geçmesne rağmen sadce 500 gram geri aldım. şmdi sizler geri alınıo kilolar fln demşsnz ama ne kadar zamanda geri aldınz ben onu merak etmştm. bünyeden bünyeye değişebilr sonçta belki size uymadı bu yöntem ama bana uymuştur kim bilir...:18: çok teşekkrler şimdiden hepinizee...

yedigim şeylere bakıyor ekmek türevi yersen artesi gün çıkıyor kilon ama agır karbonhidrat yemessen yavcaşdan çıkıyor ..
tabiki bünyeye göre degişir kilo alımı ben 1 hafta sonrasında vedigimin 3.de birini almıştım tatilede gititgimden (serbest yedim .) hepsini hatta dahda fazlasını aldım diyebilirim .
bu beslenmenin ardından çok dikatli, bir biçinde devam edilir diyet uygulanırsa tabiki kilo verilebilir .ama bu diyeti yapmak ve auzn süra arkasından diyet devam ettirmek oldukça zor .
sonuçda kilo alıp verdigin 2 hafta sonra ortada olur

hmmm bi süre daha bekleyip sonucu görsem iyi olack o zman. duruma göre davranırım :26: çok teşekkrler

off yaaa. bu kadar cahil olunmaz ki. tv de bas bas bağırıyorlar. sağlıksız diyet yapmayın. şunları şunları yapın diye. siz hala ekmeği kestim şunu kestim bunu kestim.
arkadaşlarım yapmayın etmeyin zayıflayacam derken vücudunuza zarar vereceksiniz. bu zararın telafisi olmayabilir.
zayıflamak istiyorsanız bi diyetisyene danışın. vücudunuzun ihtiyacı olan besinleri alarak yağlardan kaybederek kilo verin. onu da yapamadıysanız sağlıklı beslenme diye yazın google a ordan öğrenin. aç kalarak sadece ağırlığınız azalır. vücudunuz ince ve fit görünmez. gözlerinizin feri gider. saçlarınız ve deriniz matlaşır. ve dahası bu açlık saçmalığına ömür boyu dayanamayacak ve bir gün bırakacaksınız. ve fazlasıyla yağ olarak geri alacaksınız.
ya da ne haliniz varsa görün.

herkese merhaba.22-23 kg fazlam var ve yazın düğünüm var:) günlerdir bu sitede tüm diyetleri araştırıyorum. 5 gündür kendimce bir diyet uyguladım ve 2,5 kg verdim.sabah 1 dilim kepekli totst ekmeği yanında 1 dilim kaşar peyniri, ondan sonra gün içerisinde bu diyette de önerildiği gibi haşlanmış tavuklu domatesli,havuçlu,maydanozlu,salatalıklı,marullu bol salata yedim. dediğim gibi 2,5 verdim

ayrıca yeşil çayı da şiddetle tavsiye derim. ben çay tiryakisi bir insandım ve günde 2 demlik çay içerdim. çayın tansiyonumu aşırı düşürdüğünü farkederdim ama dayanamazdım. 1 ay önce kestim ve yeşil çaya başladım. gün boyunca 6-7 bardak içiyorum. çok daha zinde hissediyorum. ödem attırıdığını ve bağırsaklarımı düzenlediğini de farkettim.

bugün bir şok diyete başladım yine bu sitede bulduğum, 5 günde 5 kg diyeti. onu bitirdikten sonra 2 gün ara verip bu diyete başlıcam. bu diyetin kesinlikle kg verdirdiğini ve de sağlıksız olmadığını düşünüyorum. çünkü geçen sene dukan yapmıştım. ve 1 hafta boyunca atak döneminde,bu diyette de olduğu gibi hep yağsız tavuk ve bol yeşillik yemiştim. ilk gün 1,2 kg, sonraki günler de hep 1kg- 800 gr- 900 gr gibi vererek gittim.yoğun bir tempoda çalışmama rağmen hiç halsizlik yorgunluk vs hissetmedim. tavuk ve bol yeşillikli (özellikle maydanozlu) salata çok faydalı.yanında da yoğurt yiyince besinleriniz eksik kalmaz. 1 hafta sonra bu diyete başlıcam ve sonuçları buraya yazıcam motive olmak açısından. bir de nacizane önerim, bol su içmek lazım diyet esnasında.

hızlı kg verme sonucu iki katı gelir olayına katılmıyorum. eğer sağlık sorununuz varsa, şeker tansiyon veya başka bir şey, tabi ki geri alırsınız. bunu ayrı tutuyorum. ama hızlı kg verdikten sonra çoğumuz maalesef tekrar yemeğe düşüyoruz. mesela ben, dukanla 20 günde 8 kg verdim. o esnada işten ayrıldım. evde olmaya başlayınca da deli gibi tatlı, pasta,börek vs herşeyi yapıp yapıp yedim. tabi ki verdiğim kilonun 5 kilosu geri geldi :)

Hoşgeldin..arada bakıp duruyorum topikte kimsecikler yok..mesajınızı görünce sevndm..

Ben bir ara yapmıştım 2.5 kilo vermiştim sanırım yine yapmak istiyorum ama günde 10 saat çalışıyorum ve salata tavuk olayı götür getir zor geliyor ama kilo aldım biyerden başlamak lazım. Tavuk salatayla başlıycam sanırım en rahatı bu gibi.

egeada siz verdiğiniz kiloları geri aldınız mı ? Şuan kaç kilosunuz ?

merhaba dürüst olmak gerekirse ben çok kilo aldım,çünkü taşındım bir şehirden başka bir şehre stresten 1 haftada 9 kilo almışım..şok oldum..7 yıl önce de 1 haftada 6 kg almıştm..nasıl aldım bilmiyorum..aslında taşınma esnasında yemek de yiyemedim galiba çok üzülmüşüm..haftada 1 gün ancak yapabildim ve 4 kg verdim..şimdi 5 kg kaldı..üzüntünün açmadığı yara yok..bu diyet benim derdimin dermanı ben bunu anladım..sevgilerimle..

Peki bu kiloyu ne kadar sure korudunuz.bende yapicam ama ekmeksiz doymuyorum ben.normal yeme duzenine gecince geri almaktan korkuyorum.

önce herkese selamlar,102 den 91 e 2 ayda karatay diyetiyle düştüm kilo vermem durdu diye elma diyetine başladm 10 kilo elma almıştım yapacam diye:) ama yeşil elma yemek kabus gibi geldi ancak 4 gün yaptm 2.5 kilo verdim 88.5 oldum karbonhidrat diyeti denedm 4 gün 87 oldu bozdum 5 gün çok yedimbugun tartıldım89 sanmıorum 2 kilo aldığımı ama karbonhidrat tüketince bol bol ödem yaptı heralde neyse çok yazdım :)yarın bende bu diyete başlıyorum elma diyetinden daha sağlıklı geldi bana,bi hafta sonra sonucu yazarım incelip incelmediğimi de belirticem hadi kolay gelsin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…