Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

selam arkadaslar benim merak ettigim bisey var bu diyetle 60 li kilolarda olupta yinede 8-9 kilo veren oldumu haftada???kimler kac kilo verdi bu diyetle , ve ne kadar zamanda verdiniz yazarmisiniz??bende denemek istiyorumda...

kizlar birde bu kadar hizli kilo vermenin ardindan vücunuzda çatlaklar olusmadi mi???
ben 61.5 ile başladım 19 günde 4.5 kg verdim.ilk günler 1 kilo filan gidiyor.ilk 3 gün sonra metabolizma hızına sporuna baglı olarak düşüyor kilo vermen.ben 33 kilo verdim vücudumda tek bir çatlak bile yok.o da biraz kişiye baglı canım

tebrik ederim canım.

kaçtan kaça düştün fıstık ? listede kilonu göremedim.tebrik ederim :13:

canım tavuk haşlama nereye kadar ? ben 1 haftadan fazla yiyemedim.hatta bir hafta bile dayanmadım.eğer işin mantığına bakacak olursak.tavuk haşlama+salata+yag,tuz,baharat eklenebiliyor.o halde tavuk sotede aynı hesaba döner.içine salataya eklediğin kadar yağ.domatesini biberini soğanını da ekle.bide tavugu ekle.aynı hesaba geliyor.çalışan yada sürekli dışarıda olan kızlar uyamaz ki buna.ben şahsen uyamıyorum.sen takılma sadece haşlama işine öyle olursa yakında gıdaklamaya başlarız
nur yanlış hatırlamıyorsam peynir yumurtada yiyordu.hatta arada meyve ve ekmek bile yemişti.fakat nur günde 2-3 saat spor yapıyordu.ona fark attıran buydu zaten

ben şahsen bir haftada 5 kg verileceğine inanmıyorum.hı vücudunuz da büyük ödem vardır gider 5-6 kg.benim kilo aralığımda ki kızların kilo vermesine baktım 15 günde 3-4-5 arası değişiyor.80 ve üzeri kızlar ilk hafta 5 kg vermişler.aslında 3-5 kilonunda anlamı yok canım ya.önemli olan gitmesi.5 gün 57 de kaldım yinede bırakmadım.biraz sabırlı olmamız bide bolllllll spor yapmamız lazım:122:

masallah canim ne kadar azimliymissin...bravo valla sana hic vazgecmemissin....evet sanirim kisiye bagli catlak birde cok fazla kilo alip vermediysen olmamistir, genelde surekli kilo alip verenlerde birde ani kilo artisi ve kaybi olanlarda oluyor...sen dengeli kaybetmlissin kilolarini demekki....ben su anda 64 kiloyum yarin baslasam 2 hafta yapsam ne kadar giderki acaba?? 55 olmak istiyorum bende..

canım 33 kiloyu 2 yılda sadece sporla verdim.2 yılda 33 kilo verdiysem 19 günde 4.5 kg şahane bir rakam çatlağa fazla takılma,kilo verirken spor yaparsan ve cildini sürekli nemlendirirsen hiçbirşey olmaz.ailende genetik ise ondan kaçışın yok.ama incenik bir belde yada incenik bir bacakta çatlak olsun olmasın umrumda bile degil :) o güzelim mankenlerin hepsinde var :)) takılma sen ona.ne kadar verirsinnn bak alpim 15 günde 5-6 kg verdi sanırım.sende en kötüsü 4-5 kg verirsin.50 li rakamları görmek için bile deneyebilirsin

Çok sağol canım, hurmaya devam o zaman, bir de bu tavuk göğsünü böyle beyaz beyaz mı yiyorsunuz, nasıl lezzetlendirebiliriz acaba?
istediğin gibi baharatlandır canım. arada balıkta yiyebilirsin. ben 14 gün tavuk , balık, yumurta ve salatayla diyet yaptım hiç sporsuz 14 günde 5 kilo verdim

arada yoğur, salata tam buğday ekmeğiyle yaptım 7 gnde 2 kilo gitti.
tavuk, salata, ayran üçlüsüylede 7 günü tamamladım üç gün ara verdim beşgüne başladım onunda ikinci günündeyim toplam 3 kiloda bundan gitti. toplam üç ayda 10 kil0 0ldu.
suyu hiç ihmal etmedim en az iki litre içtim.üç ayda 6 beden inceldim. hiç çatlağım olmadı cildim eskisinden çok daha pürüzsüz ve canlı. görenler sen ne yaptın hem gençleşmiş hem güzelleşmişsin diyorlar. herkesin ilk bakışta farkedebileceği kadar değiştim.

Selam Kizlaaar Hepinize Azimli Günler Dilerim

Bugün 2.ci günüm karnim ve migdemde oldukca bi inme var cok sükür ,
ben kilo aldigimi göbü$ümün $i$liginden anliyorum , ne zaman inse tamam dogru yoldasin burcuu devam diyorum
Demin öglen yemegimi yedim , her ne kadar tavuk haslanirken migdem bulansada katlaniyorum i$te .. sonucta her güzelligin bi zorlugu vardir

Bu diyet birazda Melek diyetini hatirlatiyor bana .. o diyetlede 7.günde 2.kg veriyordum ve geri almiyordum ..
oda et-balik-tavuk yogunluklu bi diyetti ..

Gecen seneden bu yana tam 25.kg verdim , öyle zor gidiyor ki kilolar artik resmen diyet yapmaktan biktim ama böyle hizli kilo verdiren ve
sonucu mükemmel olan listeler bulunca bi ümitle deniyorum .. Metobolizmam durmasin diye her sabah 2-3 tane kuru kayisi yiyorum ben , bu diyet boyuncada mecbur yiyecegim
yoksa fena halde zorluk cekiyorum .. bide hergün 30.dk egzersiz hareketleri ve 30.dk yürüyü$ yapiyorum (I$ yolundan eve dönü$ ) .. Bakalim haftaya pazartesi buraya
nasil bi sonuc yazacagim ..

Insallah hepimiz istedigimiz kiloya ula$irizz kizlaaar

Bende son bikaç gün tavuk haşlamasından baya bıkmıştım. Resmen boğazımdan inmiyodu :)) Bende tavukları çok ince kesip. soğan,sarımsak ve
azıcık yağ ile birlikte kavurdum. Sonra salatamın içine ekledim. Tavuklar çıtır çıtır oldu. Yemesi gerçekten daha zevkliydi. Soğanda ayrı bi tat kattı.
Haşlamadan bıkan arkadaşlarım için tavsiye ederim. Bikaç gün böyle deneyin isterseniz.

Canım 4,5 kilo ne demek. Sevinme zaten, çığlık atarak dans et direkt:)

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben öğlen menümü saat 3,5 veya 4 gibi yiyorum, akşamı ise 7,5 da yiyorum sizce çokmu geciktiriyorum ?

Arkadaşlar ben öğlen menümü saat 3,5 veya 4 gibi yiyorum, akşamı ise 7,5 da yiyorum sizce çokmu geciktiriyorum ?

Canim 6'dan sonra bi$ey yemesen bence daha cok faydasini görürsün ..
en gec 5'bucukta yesen daha rahat edersin ... yarim saat sonrada miss gibi 30.dk egzersiz filan yapsan ohh ne güzell olur ..

öglende 13:30-14.00 gibi yesen iyi olur .. ögünler arasinda 3-4 saat ara ver , aralardada bol su ve yesil cay icmeye calis ..
hem metibolizman durmaz hemde tokluk hissi verir ..

teşekkür ederim canım:)

akşam yemeğinin erken veya geç olması yatış saatine bağlı.
5.30 da yiyip 9 da yatıyorsa bir insan 5.30 bile yemek için geç sayılır.
ama gece 12 veya 1 lere kadar oturuyorsa 7.30 hiçte geç sayılmaz.

teşekkür ederim canım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…