Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Merhaba kızlar ben de bugün başladım diyete, sabah haşlanmış yumurta ve beyaz peynir yedim, şimdi tavuğum haşlanıyor:)

bu arada ben ara öğünlerde 1 hurma yiyorum, hata yapıyorum muhtemelen ama bebiş emzirdiğim için sütüm azalsın istemiyorum.

haydi kızlar vazgeçmeyin gram gramda olsa gidiyor.
gitmese benimkiler kitmezdi 25 yıl hormon tedavisi gördüm. haftada 5 kilo aldığım oldu. yıllardır dikkat ederim ama bir gram bile gitmezdi.:2:
protein diyetiyle 3 ayda nerdeyse 10 kilo oldu. dünden bugüne 200 gram daha gitmiş daha ne isteyim. ben bu kiloları bir günde almadımki bir günde gitsin. ne kadar giderse o benim kârım.

bu arada ben ara öğünlerde 1 hurma yiyorum, hata yapıyorum muhtemelen ama bebiş emzirdiğim için sütüm azalsın istemiyorum.
hurmanın hatalı bir tercih olduğunu düşünmüyorum helede emziriyorsanız çok isabetli bir seçim. hem süt artırıcı özelliği var hem bol lifli olduğu için zayıflatma özelliği olan bir meyve

ya ben hamile iken kilo almadım emzirme döneminde kilo aldım şimdide vermekte zorlanıyorum ameliyat olacağım bel fıtığından dr um kilo vermemi istiyor bu bilgi için çok teşekkür ederim deneyeceğim inşallah iyi bir sonuç alırım

ya ben hamile iken kilo almadım emzirme döneminde kilo aldım şimdide vermekte zorlanıyorum ameliyat olacağım bel fıtığından dr um kilo vermemi istiyor bu bilgi için çok teşekkür ederim deneyeceğim inşallah iyi bir sonuç alırım

hurmanın hatalı bir tercih olduğunu düşünmüyorum helede emziriyorsanız çok isabetli bir seçim. hem süt artırıcı özelliği var hem bol lifli olduğu için zayıflatma özelliği olan bir meyve

Çok sağol canım, hurmaya devam o zaman, bir de bu tavuk göğsünü böyle beyaz beyaz mı yiyorsunuz, nasıl lezzetlendirebiliriz acaba?

Slm kızlar..

Dün itibariyle 15 günümü tamamladım. Sabah tartıldım ve 69 kg.a düşmüşüm. Yani toplamda tam tamına 4 kg. gitti. İncelmem de cabası :))))
Hedefim 67 idi. 2 kg kaldı. Tabi o kiloya gelince hedefi biraz daha azaltıcam. Şimdi 3 gün ara veriyorum kendime ama abartmadan. Sonrasında
2 hafta kadar k-flakes yemeyi düşünüyorum. Tabi ilk hafta beklediğim gibi gitmesse bırakıcam. Tekrardan EGEADA ' ya çok çokk teşekkürlerimi
iletmek istiyorum. Kısa zamanda kilo verdiren bu diyeti bizimle paylaştı. Allah ne muradı varsa versin.

10 dk. twister yaptım geldim

kilo verenler uğramaz mı oldu topiğe

daha çok hırslanıyorduk birarada olunca nerdesiniz kızlar

selam arkadaslar benim merak ettigim bisey var bu diyetle 60 li kilolarda olupta yinede 8-9 kilo veren oldumu haftada???kimler kac kilo verdi bu diyetle , ve ne kadar zamanda verdiniz yazarmisiniz??bende denemek istiyorumda...

selam kızlar.işlerim çok yoğundu uğrayamadım kaç gündür.ben düz 57 oldum.sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.bu diete 10 mayısta 61.5 ile başladım evet arada bozdugum da oldu şu anda 57.yani 19 günde 4.5 kg.benim çok fazla bir beklentim yoktu.haftada 2-2.5 gitse yeterliydi ama çok durdu kilo vermem.sporda yapıyorum.kilom az gitti ama incelmem çok oldu şimdi haksızlık etmeyeyim.1 aydır görüşmediğim bir arkadaşım vardı onu gördüm dün sen ne yaptın ne güzel incelmişsin dedi.spordan mı dietten mi bilemedim.

bugünlerde sporu da boşladım ya neyse.dieti bırakmadım kızlar.bırakmam da kolay kolay.azimliyimdir tek hatam her gün tartılıyorum.bıraktım tartılmayı.yoksa psikolojim çökecek

sadece tavuk salata ile olmuyor kızlar.tiksiniyorsunuz.ben olabildiğince çok haşlanmış tavuk ve salata yiyorum.en azından 1 öğünüm böyle oluyor.e sürekli dışarıdayım yanımda haşlanmış tavukta taşıyamıyorum.tavuk şiş,sote filan idare ediyorum artık.sabahları midem tavuk almıyor :26: onu yerine 1 kase yogurt yiyorum.1 haftaya kalmaz yogurttan da tiksinirim :26:

umutsuz bir tablo çizmiş olabilirim ama yine de devam.33 kilo vermişim 7 kiloyumu veremicem teyyy varsın geç gitsin dayanıcizz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…