Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

sağol canım inşallahya gitsin şu kilolar artık bıktımbu kilodan bayrama güzel bir vucutla gireriz inşallah

merhaba,

bir hafta ara verdikten sonra verdiğiniz 3 kiloyu korudunuz mu? kilo alımı oldu mu merak ettim
benim üç günlük aram bitti bugün ikinci 5 günlük diyete başladım. üç günlük arada biraz dikkat ettim. artı olarak sadece bir dilim ekmek ve meyve yedim. 200 gr. gitmiş. 97 kiloydum. bu sabah tartıldım 96.800 geldim.

selam K.K.nın iradeli kızları :)))

bugün 2.bölümün son günündeyim. 73 ile başladığım diyete bugün 69,30 kg. ile devam ediyorum. yarından itibaren 3 gün ara vericem. 2 haftada bugün hariç 4 kg. a yakın verdim. 2 hafta k-flakes ile devam ediyim istiyorum ama sizinde fikirlerinizi almak istiyorum. ne dersiniz ?

Selam Kizlar HayirLi Günlerrrr

Bugün Itibariyle Tavuk - Salata Diyetine Ba$lami$ Bulunmaktayimmm

Sabah 1.Dilim Beyaz Peynirli Kizarmi$ Kepek Ekmegi Yidim Üzerine Bol Cörekotu Dökerek

Öglen ve Ak$am Tavuk- Salata Yicem ..

Kendime Söz Verdim Haftaya Pazartesiye Kadar Cikmicam Tariya , Yoksa Moralim Bozuluyor ...

Haydiii Azmimiz ve Motivasyonumuz Daim Olsun Canlarr Gitsin Kilolaaar Tey tey teyyy

inşallah sen daha çabuk verirsin kilolarını çünkü vereceğin kilo miktarı az ya benim gibi olsan ne yapardın 30 kilo vermem lazım

Hasgülüm ben 90 küsürlerden bu kiloya indim
hamilelikten kalan kilolar bu arada
yaklaşık bir yıl içerisinde yavaş yavaş gitti kilolarım
ama şimdi tahammülüm kalmadı hemencecik hedef kiloma varmak istiyorum çok sabırsız oldum bu konuda
bu diyeti de tam olarak uygulayamıyorum sabah bir dilim ekmek yumurta peynir yeşillik ögle ve akşam bazen peynirli bazen tavuklu salata yiyorum sanırım ondan dolayı istediğim gibi gitmiyo kilolar
ama aradan sonraki 5 günde harfiyyen uymak istiyorum belki o zaman burdaki arkadaşlar gibi birer birer gider kilolar
sende hiç moralini bozma elbet gidicek ama zaman ve sabır

Bugün 3. günüm, tuz dışında ( o da çok çok fazla değil) tamamen uyuyorum diyete.Tuz olayı da en fazla su kaybı ile ilgili zaten, su gitmez bende de zira daha önce de diyetteydim, su gitme evresini geçmiş olmalıyım.

Öyle 5-6 kiloda gözüm yok; zaten öyle bir gelişme de yok 3. gün itibariyle. 2-3 yeter bana, tıkanmayı açsın...

selam kizlar ben bu diyete baslayali iki haftayi gecti daha oncede yazdigim gibi tam anlamiyla konusahibi arkadasimizin soylediklerini yapamadim
ben gune ekmeksiz hafif bi kahvaltiyla baslayip iki ogun tavuk salata bazen tavuk bitmisse balik salata seklinde devam ettim bunun yani sira az sekerli turk kahvesi ve ufak defek kacamaklarimda oldu elbet ama toplamda 3bucuk kilo verdim tam anlamiyla yapsam belki daha fazla gidebilirdi ya neyse
ben konuyu acan arkadasimiza cook tesekkur ederim cunku; uzun zamandirdenedigim diyetlerden hic assagi inemez olmustum ilk defa metobolizmami calistirdi bu diyet ve kilo verebildim cok mutluyum
bu arada ben bu diyete baslamadan oncesinde kan testlerinde herhangi bi sikintim olmadigini ogrendikden sonra gonul rahatligiyla basladim saglik sorunu olanlara tavsiye etmem konu sahibide soylemisti zaten sadece hatirlatmak istedim
ben bundan sonra yola dukanla devam etmek istiyorum herkese dietinde kolayliklar diliyorum

Son düzenleme:
merhabalar..nasılsınız nasıl gidiyor kızlar?bugün hafif bi kahvaltı yaptım,spor da yapacağm..kilolarımızı verelim mutlu olalım..

arkadaşlar meraba.. bugün 1 hafta doldu veeee mutlu sonuçla karşılaştım :) 5 kilo vermişimmmmm :)) tabiiii arada kaçamak yaparakk :)) çok mutlu oldum ya.. Allah razı olsun herkesten.. tekrar başlamayı düşünüyorum... ama biraz zaman geçsin öylee.. tabi yediklerime yine dikkat ederek.. sizlerde durum nee???

tebrikler canım................

Selam arkadaşlar 3 günlük aramdan sonra bugün 2. Atebıma başladım aradada çok dikkat ettim fakat 500gr. Almışım. Hepimize kolay gelsin sonrasında istediğimiz kğ. Kadar bu şekildemi devam edeceğiz arkadaşlar? Sağlık açısından normalmi? Devam eymemiz .

*

haftasonumun ilk gününü paylaşmıştım dünde kahvaltıda 8 tane diyet bisküvi 8 zeytin bide çok sevdiğimiz bi abimizin oğlunun sünnet mevlüdü vardı etli pilav ayran eve gelince kahve fal faslı üzerine 3 litre su yarım su bardağı kefir içtim bugünde 1 paket diyet büskivi şimdide 4 büyük salatalıkla cacık arada meyva yerim artık akşama peynirli salata tavuğa 1 kala

ben de bugün başladım inşallah ben de sen kadar başarılı olurum...

1 haftadamı verdin 5 kiloyu sporda yaptınmı?

inşallah sen daha çabuk verirsin kilolarını çünkü vereceğin kilo miktarı az ya benim gibi olsan ne yapardın 30 kilo vermem lazım

olsun canım hasgülcüm benimde 23 kilo fazlam kaldı aynıyız yani verecez başka yolu yok tatlım benim destek olucaz birbirimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…