Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

dün bogazım agrıyordu hava zaten bozuk.tavugu haşladıgım suya tavukları küçük parçalar haline dogradım, üstüne teflonda sarımsak,pul biber nane yaktım da döktüm.yani bildiğiniz tavuk çorbası yaptım ama unsuz tabi ki :) kıvamı koyu olmadı ama tadı güzel oldu.haşlamadan sıkılanlara tavsiye olunur.içine de bol limonn ohh miss

kızlar ben hala 57.8 benim arada böyle kilom takılır ama yinede bozmayacagım.bozarsam sonu gelmez.ah hergün tartılma huyum olmasa çıldırmicem de tartıyı mı atsam evden ne yapsam ki

Yalnız değilsin ben de sürekli tartıya çıkıyorum, 2 gün tartılmıycam diyorum ama yine dayanamıyorum

Haşlandığımız tavuğun suyunu içebiliyomuyuz bu diyette , ben yağlı diye içmiyordum

merhaba arkadaşlar konu ilk açıldığından itibaren takip ediyorum sizi ve verdiğiniz kilolara hayran kalıyorum.deneme amaçlı eşimle beraber geçen cumartesi bizde başladık.çok riayet ettiğimiz söylenemez ama 5 gün sonra eşimden 5 kilo benden 1 kilo gitti.hiç açlık çekmedik.canımız bişey istemedi.2 gündür saldık ama tam anlamıyla yarın başlıyoruz.konuyu açan arkadaşa teşekkürler.kabul ederseniz bende arada katılmak isterim size.yarın en baştan başlıyorum.kilom şu anda 63.öyle bir hedefim yok iki haftada ne verebirsem sevineceğim.sonra ikinci turada katılacağım.

selam millet

ben çarşamba başladım bu diyete dün ve bugünkü kilom aynı
her gün kilo verenlere hayranım doğrusu

sorma bacım erkekler kilo konusunda çok şanslı
ne biçim metabolizma varsa onlarda
bu arada sen az vermişsin boyun kaç ?

sorma bacım erkekler kilo konusunda çok şanslı
ne biçim metabolizma varsa onlarda
bu arada sen az vermişsin boyun kaç ?

ah öyle gerçekten adam 95 ten 89.900 düştü.benden 1 kilocuk.gerçi ben hergün dondurma fln yedim.boyum 1.69 1.70 gibi.senkaç kilosun canım kaç olmak istiyon.ben 57 yizorlayacam inş.

Yalnız değilsin ben de sürekli tartıya çıkıyorum, 2 gün tartılmıycam diyorum ama yine dayanamıyorum

ben de boyleyim ya her sabah tartiliyorum. :) rejim yapmadigim zaman kilo korumak icin saglikli bi yontem oluyor ama rejim yaparken de moral bozucu:) bi kutuya koyup dolaba kaldirdim gecen gun ama dayanamadim cikarip tartildim ertesi gun:)

Ya bilen bir arkadas varsa cevaplarsa cok sevinirim..
Simdi daha onceden egeada arkadas (topik sahibi) haslamadan sikilanlar icin izgarada olur demisti..(Ama kendisi haslama yemisti ilk diyeti boyunca)
Ben basladigimdan beri 1 kere disinda hic haslama yiyemedim..Tavuk sis-salata ayran seklinde gidiyorum..Sabahlarida haslama yumurta-salata sadece..
Acaba yanlis mi yapiyorum..Cunku bakiyorumda herkes degistiriyor yada tam anlamiyla yapmiyor..tabi bende...
Oysa egeada ilk 7 gun sabah aksam oglen tuzsuz ,yagsiz haslama tavuk - salata (icine tuz yag limon vs. atilabilir) arada da ayran icerek vermisti kilo..Sonra 3 gun ara verip 5 gun daha yapmisti ve tam 9 kilo vermisti...
Nur diye bir arkadas da tipki egeada gibi yapip hic arti birsey yememisti ve sporlada destekleyip,64.5 dan 55'e dusmustu...
onar kadar kilo veren daha olmadi..hatta daha kilolu arkadaslarin daha cok vermesi lazimdi..ama yok onlarda oyle hemen cok vermedi..yanlis giden birseyler mi var?

yarin pazar..Evdeyim..Esimde yok..himm..Ben yarin sabah kahvalti itibariyle onlar gibi yapcam.. bende 63.6'ydim bu sabah..yarin 62 leri gormeyi umut ediyorum..Sonra 7 gun daha yapip insallah 58 leri falan gorurum..3 gunluk arada da bol bol cilek yogurt ,meyve suyu falan ,siviyla gecistirsem ..,sonra 5 gun daha ..bakalim o zaman nasil olcak..
bu arada hergune 2 saat de spor ...
evet bu sekilde yarindan itibaren basliyorum..Hadi bakalim,herekse kolay gele :))))

ay bende rejime başlıyrum bunugörünce motive oldum bayaarkadaş vermiş kg benim sorum salatayla tavuğu birleştiriyormuyuz ayrımı yiyoruz yani salatanın içine tavukmudoğruyacağız yeşillik neolursa farketmezdemi herşey koyuyoruz içine

Ben fena halde konsantrasyonum bozuldu tartıda pazartesi salı çarşamba aynı çıktım dağıldım şimdi pazartesi yine başlıyorum bu sefer yılmak yok bu arada almadım kilo ama ne yedim ne yedim sormayın günler arka arkayaydı da ama yine başlıycam ulen yılmak yok

İlk gün başarıyla bitmek üzere. Ben hiç tartılmayı düşünmüyorum 1 haftadan önce. Sonra ara dönüşü de tartılmayacağım, ikinci kısımdan sonra tartılacağım direkt...
Motivasyon bozmaya gerek yok.

Bu arada, sabah kahvaltısında yumurta falan istiyor canım ama yemeyeceğim.Sadece salata-tavuk-ayran...

selam bayanlar benide alın aranıza acil kilo vermem lazım 2 ay snra kardeşimin düğünü var ve kırmızı bir elbise almak isiyorum ve elbise denemeye bu kilo ile gitmek bile istemiyorum yakışmıcak moralım bozulacak o yuzden acıl kilo vermem gerekiyor.1yıllık evliyim 7 kilo aldım evlendiğimden beri.
en son 66 idim sabah tarılıcam ve pazartesi bende başlıyorum sizlerle birlikte.hedefim 57 -56 olmak .
liste falan yapıyormusunuz kilomu falan birşey veriyormuyuz size nasıl ilerliyorsunuz ilk sayfaları okuma fırsatım oldu sonları pke okuyamadım da.

sude_cisem...............90................88

Valla kizlar sizleri okudukca havaya giriyorumm
Sali degil hemen Pazartesi Ba$liyacagim bende sabirsizlikla bekliyorumm ..
Yarinda Ba$lardim ama hafta sonu benim icin pek hayirli gitmiyor diyet bakimindan , Pazartesi yeni bir ba$langicla ba$liyayim daha iyi ..
birde hergün tartilmamak icin anneme tartiyi saklamasini söyleyecegim yoksa hergün cikarim üstüne ..

Ay heycanlandim $imdi hee .. helekii bu diyetle kilo veren citirlari okudukca

kızlarrrrrrrrrrrr
ben bugün 4 bilemedin 5 saat yürüdüm alış veriş yaptık kocaylan sabah kahvaltıda 5 tane diyet bisküvi yedim bulunduğumuz yerde KFC de tavuk yedim kola içtim sonra hep ayaktaydım eve geldiğimde menemen peynir cacık yedim 2 dilim ekmek kacamaktan sayılırmı bu acaba:18:

kola içmeseydin kaloriyi yaktın diyecektim ama kolanın kalorisi çok fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…